Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Közvetlen az aktus után...

Közvetlen az aktus után Pharmatex?

Figyelt kérdés
Először is leszögezném, nem véletlen nem vettem be eseményutánit. A párommal megszakítással csináltuk, az eleje viszont bement. A saját magam megnyugtatására azonnal raktam fel egy Pharmatex hüvelykúpot, mert volt itthon. Szóval ami a hüvelyemben volt, arra az már hatott. De vajon közvetlen az aktus során már juthatott fel is belőle?
2016. máj. 23. 14:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A megszakítás nem védekezés. Ez az egyik.

A másik, hogy az ondó kilövelléskor jut el a megfelelő helyre. Az utána a hüvelyben maradt spermiumok amúgysem termékenyítettek volna meg semmit.


De hát mindegy nem??? Megszakítással csak az "védekezik", akinél nyugodtan becsúszhat a baba.

2016. máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Bella169 ***** válasza:
100%

Igen juthatott. Plusz a pharmatex hüvelykúpnak kb 10 perc kell a feloldódáshoz és csak utána nyújt védelmet, tehát még azalatt is juthatott fel.

Tök felesleges volt felhelyezni aktus után. Kb m halottnak a csók.

2016. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hadd segítsek.

Idézek a Pharmatex betegtájékoztatójából:

"Ennek a fogamzásgátlónak azon múlik a hatékonysága, hogy pontosan alkalmazzák-e.

A kúp feloldódásához 5-10 percre van szükség, ezért legalább tíz perccel a közösülés ELŐTT kell felhelyezni. Az elolvadt kúp négy órán át biztosít védelmet. Amennyiben a közösülést megismétlik, újabb kúpot kell felhelyezni, majd tíz percet várni.

A védelem biztosítása érdekében a menstruációs ciklustól függetlenül minden közösülés ELŐTT alkalmazza a készítményt."


Na te például erősíted azt a hiedelmet, hogy teljesen alkalmatlan a fogamzásgátlásra a pharmatex, közben meg csak képtelen vagy normálisan használni...

2016. máj. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ha gond lenne, vettünk volna eseményutánit. :) 7 év alatt soha semmilyen "baleset" nem történt, nagy valószínűséggel nem is vagyok valami termékeny típus sajnos. :( Nem is tudom miért alkalmaztam utólag, talán egy kicsi pánik uralkodott el hirtelen rajtam, a szituáció miatt.
2016. máj. 23. 14:27
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem gond a gyerek, akkor minek az utólagos Pharmatex-használattal bajlódni? Jól írták a többiek, ez így kb. annyit ér, mintha ittál volna egy pohár vizet.
2016. máj. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

:-D

Utólag??? Pont az a lényege,hogy előtte legyen bent,mert akkor megakadályozhatja a spermiumokat,de utólag már semmit nem akadályoz!

2016. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Jézusom,ez a kérdés ugye nem komoly?Hát szétröhögöm magam.Olvasni,védekezni nem tudsz,de szexelni igen.ELŐTTE kell feltenni,te nagyon fogyatékos!!!És csak a saját magad megnyugtatására,hogy legyen min rágódnod,nagy eséllyel lehetsz terhes,ugyanis az előváladék és az "eleje" is bement.Szükséges az eseményutáni vagy boldog babavárást!
2016. máj. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó, szerintem az a "fogyatékos", aki abban leli örömét, hogy idejön kötekedni! Képzeld, használtam már egy párszor, szerinted miért volt belőle itthon?! 30 éves fejjel meg nem éppen probléma, ha becsúszik, de csak augusztustól tervezzük élesben. Amint írtam, SZÁNDÉKOSAN nem volt esemény utáni tabletta. Sőt, őszinte leszek. Azért a kérdés, reménykedhetek-e, hogy így is van esély... Még ha az eszem tudja is, hogy még várni kellene. De mindegy.
2016. máj. 23. 19:34
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lett volna,ha nem írod,hogy 30 éves vagy,mert kb.15 évesnek tűnik az értelmi szinted.
2016. máj. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Akkor legalább még így is többnek, mint a tiéd. :)
2016. máj. 23. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!