Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány második csík?

Halvány második csík?

Figyelt kérdés
Elmaradt menstruáció után 10. nappal halvány második csík. Lehet terhesség?

2016. máj. 23. 14:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ooooooo..... Igy mar mas. Ez egyertelmu. Ez nem halvany. Gratulalok🤗🤗🤗
2016. máj. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Gyönyörű pozitív,grtaulálok! 
2016. máj. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ma az ultrahangon azt mondták hogy még nem látszik, egy hét múlva menjek vissza. Vastag 1,3cm endometrium és 0,2cmes felritkulas. Kicsit megijedtem.
2016. máj. 24. 11:55
 14/20 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg, valószínűleg később volt peteérésed és késöbb fogant a baba!
2016. máj. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Akkor jó, mert olyan "kedves" volt mindenki hogy azzal fogadtak hogyha nem látszik az UH-n akkor méhen kívüli és be kell feküdjek az osztályra.
2016. máj. 24. 16:21
 16/20 A kérdező kommentje:
Igazából az a félelmem hogy mire jövő héten megyek esetleg felszívódik :(
2016. máj. 24. 19:25
 17/20 anonim ***** válasza:

Előszöris gratulálok! szép pozi !


viszont most ne idegeskedj, az nem tesz jót se neked se a babónak !


Nyugodj meg,

esetleg még egy két ugyanilyen márkájú tesztet ellőhetsz, hogy lásd tényleg erősödik,... bár szerintem felesleges, egyértelmű pozi !!!

2016. máj. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem azt mondtak hogy nem latnak semmit. Menjek a mutobe mert mehen kivuli lesz. Es meg kerdeztem hogy mit akarnak akkor muteni ha nem latnak semmit??? A foorvos elkezdett velem kiabalni aztan ott hagyott. En meg fogtam magam elmentem egy masik orvoshoz es kozolte hogy 6 hetes terhes vagyok bent van jo helyen. Plusz en meg vereztem is. A mehen kivuli terhessegem epp most bosszantott fel😂😂😂mar 7 eves elmult.
2016. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Na szép :D így bízzon az ember az orvosokban. :D az nagy gond lehet ha nem igazán erősödik a második csík? Látszik rendesen, csak nem ugyanolyan erős mint a kontroll. Olvastam hogy ez nem mindig márvány.
2016. máj. 25. 16:12
 20/20 A kérdező kommentje:
*mérvadó.
2016. máj. 25. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!