Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Menzeszem...

Nanniikaa kérdése:

Lehetek terhes? Menzeszem késett 21en kellett vna megjönnie pontos a ciklusom 31napos.23an barnáztam 24en barnáspirosas lett.

Figyelt kérdés
Nem sok a betét elég pedig nem szokott.csüt.megyek orvoshoz szerintetek mi a baj?

2016. máj. 24. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt hasonló de sajnos meg jött :( szerintem felfázás vagy strassz miat késik de vannak honapok mikor csak ugy késik nem lehet a szervezettet naptárhoz állitani. De drukolok neked remélem még is baba lesz :)
2016. máj. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Esetleg egy teszt? 300ft es megtudod.ha baba van akkor mar pozi lesz,es ha pozi a verzes nem jo.lehet egy artalmatlan hematoma miatt,de veteles miatt is.

Es bar ilyenkor nen sokmindent tudnak csinalni egy esetleges vetelesnel de ha pozi teszt nem varnek holnapig az orvossal.

2016. máj. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) ha nem is baba mindenképp elmegyek egy teljes kivizsgálásra nincs e vmi zűr ott bennt.és hátha ír fel nekem valami gyogyszert ink utana legyen baba ha a vizsgálatok is megvannak :)
2016. máj. 25. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!