Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszt halvány...

A terhességi teszt halvány pozitiv lett mult hét csütörtökön. Ma (NEM) kellene megjönnie! 2 hete görcsölök. Baj ha ma jelentkezett vérzés? Eddig gyenge.

Figyelt kérdés
2 hete szúrkáló érzés van a melleimben,hányingerem van,bár ritkán.Szurkáló érzés van a hasamban alul,de ez a görcs most erős!És a vérzés????Baj???
2008. szept. 25. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csináltál már azóta tesztet??? amióta poz lett? ??? nagyon fontos lenne, mert ha terhes vagy és most görcsösen vérzel akkor val.színű baj van csinálj tesztet de sűrgősen!!!!!!!!!
2008. szept. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most csináltam 2 perccel ezelött és negativ.Viszont a pg 53-as mikroszkopon akkorák a páfrányok még mindig.Sűrűn megyek pisilni,szédelgek,főleg ma nagyon,s egyfolytában aludnék.
2008. szept. 25. 14:27
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, h. a szédülés, hányinger attól van, h. már nagyon szeretnél babát és idegeskedsz attól, h. megjön vagy nem. De ha ma vérezni kezdtél és ma lenne az ideje is, akkor sajnos most nem sikerült. Sokszor előfordul olyan, h. annyira szeretne vki babát, h. beképzeli a tüneteket, én is jártam már így.

Próbálj ne ilyen görcsös lenni. Sok sikert!

2008. szept. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok. Esetleg várj még reggelig és ha még mindig ugyanígy érzed magad, csinálj a reggeli vizeletből tesztet és ha pozitív, hívd fel az orvosod, főleg, ha vérzel a + teszt mellett.
2008. szept. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb lenne egy orvost felkeresni megnézne ultrahangon bár lehet babát még nem lát ha van de ha valami baj van azt észreveszi!Remélem nincs baj és baba van a dologban!jó egézséget!
2008. szept. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Állj. Ha 2 hete volt a pozitív teszt és ma kéne megjönnie, akkor 14 napja még csak peteérésed volt, azaz akkor tévedett a teszt. Hacsak nem az előző hónapban fogant a baba. De a peteérést követően kell 14 nap hogy felérjen a sejtecske és beágyazódjon, nameg hogy elkezdje a szervezeted a hcg-t termelni.
2008. szept. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem 2 hete, hanem egy hete lett neki halvány +, írta is, hogy múlt csütörtökön.
2008. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy hete is korai lenne, főleg hogy 2 hete görcsölget. Két hét= 14 nap, azaz a peteérés ideje. Egyébként írja hogy a mostani tesztje negatív lett...

De ne keseredj el, bár tudom, hogy mindannyian hónapról hónapra azt tesszük amikor megjön. :-(

2008. szept. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Voltam tegnap este orvosnál,mert nagyon magas lázam volt,s azt mondta,hogy korai terhesség lehetett.A teszt bennt is pozitiv volt,de már ....Ráadásul egy 45 mm-s cisztát talált,ami állitolag áttudja vágni a ter.tesztet.Feladom!!!

Köszönöm a segítséget.

2008. szept. 26. 07:24
 10/11 anonim ***** válasza:
:-(( Nagyon sajnálom, de ne add fel! Vagyis, tudod mit, add fel, akkor jön a baba. :-)
2008. szept. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!