Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Fogamzasgatlot szedek kb 2 eve, velgynt. Van amikor kihagyok egy szemet de azt 12orán belul potolom is. Minden honapban megjott eddig. Viszont elkezdtem hirtelen hizni, foleg combra es hasra, ezt latja is mindenki es kerdezik h kisbabam lesz? Szerintetek mitol van ez? Vegyek tesztet?

2016. máj. 26. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem fölösleges ha nincs semmi más, pl mensi kimaradás. Ha kötözködni akarnék azt mondanám figyelj az étkezésekre és sportolj, de inkább azt mondom, menj el egy endokrinológushoz, nézess hormon szintet, mert a pajzsmirigy probléma is okozhatja az indokolatlan hízást.
2016. máj. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kevesebb volt rajtad a ruha a meleg miatt, mint eddig, így láthatóvá vált az ami télen rád rakódott. ettől még nem vagy terhes, ha nem jön meg akkor csinálj tesztet.
2016. máj. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Mindig sovany voltam, igazabol kover most sem vagyok. 60kg 180cm.
2016. máj. 26. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!