Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, Akinek csak a...

Van olyan, Akinek csak a vizeletsugaras tesztjei mutattak halvány vagy erős pozit de a clear blue meg a sima pisibe mártós meg negatív?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi van mert a clear blue ma hajnalban negatív lett ugyanúgy mint az xepil tesztcsík.Viszont az expecten és a faceellen meg nagyon halványan meg vékonyan de ott egy második csík.1 napos "menszeszem"volt.
2016. máj. 27. 06:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia én clear blu tesztet nem csináltam. De mig a Facelle vizeletsugaras teszt erős pozitív lett addig az X-epil tesztcsík halvány rózsaszín volt de jól kivehető volt ;) Éppen ma vagyok 8 hetes kismama ;) 22/L
2016. máj. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A vékony csík nem jó,pont ugyanolyan vastagnak kell lenniük,színben meg nyilván halvány is jó,de ha mikroszkóppal keresed,az nem pozitiv. De egyébként tesztelj még 2 nap múlva.
2016. máj. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Első válaszoló gratulálok a kisbabádhoz.Második válaszoló:Szabad szemmel is látható az a vékony halvany második csík.Az a fura hogy 2 hete kedden volt egy 1 napos "menszesz".Azon a héten vasárnap xepillel negatív.2 hét múlva hérfőn expecteset csináltam és megjelent egy halvàny vékony második csík.Rá 2 nap múlva a faceellel is ugyanígy jártam.Szerintem ha nem lennék terhes akkor nem jelent volna meg az a kis csík.Vagy igen?
2016. máj. 27. 06:57
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem epp forditva volt. A clearblue mar eros pozitiv volt, amikor a papircsikoson meg epp csak alig latszott valami (azt meg siman negativnak vettem volna).

A masik terhessegemnel meg teszteltem nagyon halvany pozitivat egy sima teszttel (nem ismert marka), de nem volt egyertelmu. Vettem ezert clearblue digitalisat es az viszont mar pozitiv lett.


Varj egy par napot es tesztelj ujra barmelyikkel, ha terhes vagy, akkor erosodnie kell a csiknak.

2016. máj. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha két hét után is csak lehelethalvány teszted van,akkor nem vagy terhes.

A clear bluenak ki kéne mutatnia két hét után.

Ez égy ilyen menzesz volt,ennyi.

2016. máj. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Magyarul két hete jött meg neked egy napra,és most is halvány csík van csak a másikon. Az nem létezhet,ha csak nem az egy napos havikor estél teherbe. De akkor is hiába szemmel látható a csík,ha vékony.Ezeknek egyforma vastagnak kell lenniük,csak a szín eltérő a hormon mennyiségétől függően.

2016. máj. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát megvàrom a következő mensit.Június 7.én kéne megjönnie.De attól függetlenül lehet elnézek a dokihoz mert annyi fura esetről hallottam.Meg sose volt 1 napos a menszeszem.Van egy kolléganőm akinek mindig halvány volt és most van egy gyönyörű kisfia.De elvesztettem a reményt :(
2016. máj. 27. 07:52
 8/13 anonim ***** válasza:

Igy voltam mint az elso

X épül meg ezek a nagyo futtatott márkák nekem nem váltak be

Eddig csak a Facelle es továbbra sem fogok mást venni

600 forintosvizeletsugaras többre képes mint bármelyik másik :)

2016. máj. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát xepilből most nem tesztcsíkot hanem vizeletsugarasat vettem meg expectet.Remélem van baba a dologban.Ha más nem majd a doki elmondja de sokszor azok is tévednek.Meg szerintem ha nem lennék terhes,Akkor szerintem egy halvány vonal se jelent volna meg.Vagy igen?
2016. máj. 27. 10:35
 10/13 anonim ***** válasza:

Najó,sztem ezt hagyd abba!

Majd az orvos megmondja!

Ne beszélj be magadnak előre semmit!

2016. máj. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!