Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék gyereket, de iszonya...

Szeretnék gyereket, de iszonyatosan félek a szüléstől. Meg lehet, hogy nem is lehet gyerekünk, mert 5 éve megszakítás mellett sose lettem terhes. Mi a teendő? Örökbefogadás?

Figyelt kérdés
Most lesz az esküvőnk, és a nászéjszakán szeretnénk már megszakítás nélkül is együtt lenni, így lenne az igazi. De közben meg félek a terhességtől. Másrészről meg ott van a dolog, hogy lehet, alaptalan a dolog, mert nem is lehetek terhes. Ne szóljatok le... de tényleg eléggé be vagyok parázva.

2016. máj. 27. 18:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

És ha császárral szülnél?

Ma már megfizethető minden!

2016. jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen, erre is gondoltam. De erről is sok a rémsztori...
2016. jún. 9. 22:42
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia, hidd el most meg nem is ismered azt a nőt aki majd te leszel mikor szülni megy, szerintem mikor meg epp csak belegondol valaki termeszetesen fél.. Mikor a baba mar a pocakban növekszik minde mas lesz .. Egy új folyamat veszi kezdetét amikor ezek a mostani gigantikus félelmek olyan picit lesznek.. Mindig ott lesznek de koránt sem ilyen ijesztően.. Hidd el a babad védelme a tudat hogy altalad létezik es a szülés mint csoda! Minden meg fog változni első lesz hogy egészséges legyen minden mas apróság lesz, es hidd el menni fog. En a sajat szuleseimet oriasi csoda kent éltem meg es bar nem volt konynu nem csinalnam másként. Mi a párommal annak idejen 4 evig vedekeztunk megszakitasos módszerrel (mert bar direkt nem akartuk de belefért volna egy baba az életünkbe) aztán mikor direkt akartuk két honapbitan ki is bérelte a kislányunk a pocakomat😉 nagyon szivesen örök neked priviben minden kérdésedre 😉 hatha segíthetek legyőzni ezt a felelmedet😉
2016. jún. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Fogadjatok örökbe egy csovest
2016. jún. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
No örökbe figadtattok mar a csovest, vagy mi a fa*z?
2016. jún. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Miért fogadnánk örökbe csövest?
2016. jún. 17. 00:19
 17/17 anonim ***** válasza:
Mert ő is ezt tenne
2016. jún. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!