Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás? Terhesség? Ki...

Beágyazódás? Terhesség? Ki nem várja junius 6 körül? Izguljunk együtt!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Baba Projekt van készülőben ...mar 6 hónapja próbálkozunk ,ez idő alatt volt egy missed Ab.Nem kaparassal végződött , hanem a tablettás módszerrel , igy szinte azonnal lehetett ujra próbálkozni .Utana 28 napra mar rogton meg is jött ,azóta is rendszeres .23.-án volt ovum.Eddig semmit nem éreztem ,azon kívül hogy a 3.nap után mellbimbo érzékenység jelentkezett ...mostanra el nehezedett az egesz mell, es eres lett.Tegnap delutan vettem észre szurkakat a bal petefeszkemben ,es a méhemnel is , ami elég éles , sugároz egesz a hüvelyemig...sőt van olyan hogy lent a szemeremcsontom Szurkal .Ilyen nekem nem szokott lenni.5-6 ra nem várom ! Aki ugyan igy van mint én , nem varja mostanában , esetleg tünetei vannak ...izguljunk együtt ...írjatok !

Lehetőleg becenévvel, monigrammal hogy meg tudjuk különböztetni egymást .remelem többen leszünk ....



2016. máj. 30. 08:27
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/982 A kérdező kommentje:
Lyna ne add fel !! Van még remény ! Tudom könnyű mondani de pozitívan ! Jóra gondolj ! Azt vonzd be ne a rosszat !! Szorítok hogy sikerüljön !
2016. jún. 1. 16:46
 92/982 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy, köszönöm.! 😊

védekező mechanizmus nálam... Így kisebb a pofáraesés ha nem sikerülne... 😩

A pozitív észrevétel, ami még eddig nem volt, hogy bal oldalt néha belenyilal a méhemnél és ebben a ciklusban bal oldalt volt peteérésem. Szóval azért még titkon reménykedem.... 😊

Holnap kiderül.. Ha elkezdek barnázni akkor vszínűleg nem sikerült. (de nem fogok) 😉 😊

2016. jún. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/982 anonim ***** válasza:
Lyna, ha van kedved kipróbálni, ihatsz palástfű teát. Segíti a beágyazódást, támogatja a progi termelésed. Egy teáskanál gyógynövényt 2-3 dl foró vízzel fel kell önteni, és kortyonként meginni. Max 2 csésze mehet naponta! Én most ezzel próbálkozom. Ha mégsem jön össze a baba ebben a hónapban, akkor a mensi megjelenésekor abba kell hagyni, és csak ovu tán elkezdeni újra.
2016. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/982 anonim ***** válasza:
Nem túl késő már elkezdenem? E vitamint szedek, meg folsavat, multivitamint... de akkor holnap veszek palástfű teát, ezen ne múljon :)) Köszönöm!!!
2016. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/982 anonim ***** válasza:
Lemaradt, Lyna voltam :)
2016. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/982 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Olvasgattam itt jó sokan vagyunk :) én 25 vagyok. Pár hónapja vagyunk a baba témán. Én 8 körül nem várom 29-30 napos ciklusokkal. Volt már hogy késett úgyhogy nem adok arra. Mensi előtt egy bő héttel már szokott mellfàjdalom lenni most ez csak minimális , viszont teljesen olyan szurkalos érzésem van mint felfàzàskor. Többet is járok pisilni magamhoz képest. Viszont nem csíp amikor pisilek szóval nem gondolok felfàzàsra.ma reggel úgy ébredtem hogy görcsölt a hasam erosen pár másodpercig ez az érzés közvetlen a menstruáció első napján szokott elofordulni. Persze nem jött meg elvileg még egy hét van addig. Aztán nagyon kellett pisilni úgyhogy nem tudom az miatt érezhettem e . Egyenlőre velem ennyi van. Szorítok mindenkinek! :)
2016. jún. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/982 anonim ***** válasza:
Bocs előző vagyok "T"
2016. jún. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/982 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont 6-ra nem vàrom. Első próbàlkozós hónap,harmadik baba. A kicsire több,mint egy évet vàrtunk,most jó lenne nem ennyit vàrni.

N8

2016. jún. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/982 anonim ***** válasza:
100%
Ja és amit nem írtam hogy napok óta van fehér krémes folyàsom. Mondjuk volt már máskor is menstruáció előtt de talán nem ennyi ideig. "T"
2016. jún. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/982 anonim ***** válasza:
Sziasztok lányok,tegnap egèsz dèlután fájt a vesèm a a petefèszkem ès a mèhemre is kisugàrzott a fájdalom.De mèg a vègbelembe is éreztem,pedig biztos nincs gyulladás nàlam mert nemrèg vettek vért teljes laborra,vizelet is volt ès minden rendben volt.Nem hinnèm hogy pár nap alatt ekorát fordulna,nem tudom mi volt az oka de nagyon fàjt.
2016. jún. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!