Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes a barátnőm?

Lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés

A barátnőm a napokban kellene menstruáljon de neki már 1-2 napja csak barna folyás jött. Mi védekeztünk mindig. Egyszer volt, hogy megmostam a péniszem s csak betettem neki egy kicsit(pár másodperc) gumi nélkül, de nem élveztem bele, azóta már egyszer menstruált. Most viszont csak barna jön, jelzem óvszerrel védekeztünk mindig és ellenőriztük a végén, nem jukadt ki egyszersem.

Én 20 éves egyetemista vagyok, Ő 17 éves. Nem szeretnénk gyereket!



2016. máj. 30. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ha nem szeretnétek gyereket nem dugdosd vissza gumi nélkül. Egyébként lehet még megjön neki rendesen, de ha már jönni kellene a mensiének, akkor már tesztet is csinálhattok.
2016. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Egyetemista és "jukadt"?? Te jó ég..
2016. máj. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Barna folyás is ver megfog neki jönni csak valamiert most nehezebben mi ilyenkor szer érkeztünk ujra gumival es az segitett h meg jöjjön
2016. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elnézést, siettem, mentségemre legyen: mérnökin vagyok! :D(tudom nem mentesít)
2016. máj. 30. 20:26
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
megjön majd idegeskedés minden betegség s befolyásolja
2016. máj. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
A legjobb védekezési mód, ha nem szexelsz. Na abból tuti nem lesz gyerek. Minden egyéb rizikós. De hát majd megölitek és dugtok tovább.
2016. máj. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt mondja jött a barna de azis elált, most nem jön? Ez mit jelent? :o Lehet más oka is esetleg a terhességen kívül? vagy terhes?
2016. máj. 31. 11:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Vegyetek egy tesztet! Így csak feleslegesen idegeskedtek napok óta! A rossmannban vegyél facelle márkájú tesztet, az nagyon korai terhességet is kimutat. Nekem volt olyan, hogy annyira paráztam a terhességtől, hogy 9 napot késett, pont középiskolás koromban. A teszt 5 perc, és egyértelmű az eredmény. Ha nem akartok gyereket, akkor főleg nincsen mire várni, mert ketyeg az óra a 12. hétig.
2016. máj. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Csinálunk tesztet, amint lehet.

Amúgy ma mondta, hogy jött vér, de csak egy csepp :/

2016. máj. 31. 20:49
 10/12 A kérdező kommentje:

Csináltunk tesztet de negatív.

Holnap is csinálunk egyet, hogy biztosabb legyen.

Valakinek valami ötlete?

2016. jún. 2. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!