Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 19. nap enyhe barnázás?

Ciklus 19. nap enyhe barnázás?

Figyelt kérdés
Tegnap este együtt voltam a férjemmel és utána enyhe barnás váladék jött tőlem. Még ma reggel is volt egy nagyon pici. De épp hogy a wc papíron látszott.10. ciklus nap óta ovutesztelek kb. 3 napja már halványan látszik a 2. csík is ma is megcsináltam és erősödött de még mindig nem az igazi.Hasam szúrkál derekam is fájdogál. A furcsaság hogy általában 14-15. nap ovulálok most meg még csak kínlódok.Lehet a kettő között összefüggés? Válaszokat köszönöm.
2016. jún. 10. 14:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Pont ebben a honapban volt nekem is ilyenem. Ovulacio utan par nappal
2016. jún. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 kicsizsu85 válasza:
Mi a helyzet nálatok? Menzesznek van már bármi nyoma. Én is ugyan így vagyok de eddig hála Istennek semmi.
2016. jún. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szia! 25.cn-on jarok. Meg nem jott meg csak fajnak a melleim ami az en esetemben sajnos nem jot jelent..:( Általaban menszit jelez...Nalatok mizu??? :)
2016. jún. 17. 13:14
 4/15 kicsizsu85 válasza:
Szia,nekem sajna éjjel megjött. Nálad mi a helyzet?
2016. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
a normális 28 napos ciklusomhoz képest már a 32. napon járok és semmi. 2 x teszteltem de mindkettő negativ lett :(Már nem is reménykedek hogy babás vagyok.:(
2016. jún. 23. 21:05
 6/15 A kérdező kommentje:
Jajj és nagyon sajnálom hogy megjött :( De fel a fejjel mert tudod új hónap új remény...:)
2016. jún. 23. 21:06
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekemis megjott :/ 1#
2016. jún. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 kicsizsu85 válasza:
Ne add fel. Lehet csak még a teszt nem mutatta ki. Hallottam már ilyet. Én nem szomorkodik,tudom mindennek megvan a maga ideje. Isten tudja mikor kell gyermeket adnia, Ő soha nem hagy cserben. Imádkozom hogy te mégis csak babás legyél. Várom a fejleményeket.
2016. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Sajnalom 1# :/ Ebben a ciklusban biztos sikerül :)


Ma vagyok 33. cnap. Meg mindig semmi ... a mellerzekenysegem is elmult mar. Igaz 2 napja reggelente emelygek..meglatjuk hogy hogy alakul. :)

2016. jún. 24. 20:12
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm kicsizsu hogy imadkozol ertem nagyon jolesik..:) En is abban hiszek hogy mindennek megvann a maga ideje ...remelem most eljött az én időm..de ha nem akkor sem adjuk fel! ;)
2016. jún. 24. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!