Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt mar valaki ugy hogy...

Volt mar valaki ugy hogy negatívak lettek a tesztjei de végül terhes volt?

Figyelt kérdés
2016. jún. 20. 21:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
Biztos hogy volt
2016. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nyilvan volt, de azert nagyreszt a negativ teszt az azt jelenti, hogy nem terhes az illeto.
2016. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia, ez sokszor tesztfuggo is na meg hogy ki mikor tesztel.. Mert lehet tul korán is tesztelni.. Legjobb ha a mensi kimaradasa után egy- két napon reggeli vizeletből, érzékeny teszttel vegzed a tesztelést az mar elég valószínűen mutat jó eredményt, dee meg ekkor is jelenthet a negativ babat.. Ilyenkor erdemes kb két-három nap múlva ujra elvégezni a tesztet amennyiben tovabbra sem jon meg.. Ha ismételten negativ eredményt kapsz es a következő nehany napon sem jon meg erdemes felkeresni egy nőgyógyászt, hogy kiderüljön mi okozza a késést. Termeszetesen az orvost csak akkor erdemes megkeresni ha egyebkent eleg pontos volt a mensid előtte. Remelem tudtam segiteni.😉 kivanom a legjobbakat, szia.
2016. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszod aranyos vagy nagyon :) nálam az a helyzet hogy sosem jon meg pontosan , volt 44 napra volt 28 napra mar ... Úgyhogy kb a 28. Napon teszteltem egyet x-epillel az láthatóan halvány pozi volt , több embernek megmutattam mert teszteltem mar jo sokat es halvány sosem volt ( régóta tervezünk babát ) es bíztam benne ezért , 2 nap mulva pedig egy kinti némettel a nevet nem tudom itt vettem kint de az negatív volt es onnantól eléggé elkeseredtem es azóta nem is csináltam mondom biztos most sem jott ossze , most vagyok a 40.napon de még most sem jott meg , viszont nem is érzek semmit .... Úgyhogy érdekes
2016. jún. 20. 22:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Na én tuti beszereztem volna mar a helyedben vagy 10 tesztet és két Naponta teszteltem volna. Ebből nem lehet megmondani. Tesztelj reggelibol. Sztem mar kimutatható ha baba van!
2016. jún. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
tesztelj egy fajtával, lehet más volt az érzékenysége a tesztnek
2016. jún. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnos olyan is előfordul hogy elindul egy folyamat de valamiért nem folytatódik es nem történik meg a tényleges beagyazodas de érzékeny tesztek képesek kimutatni, de a későbbi napokban a teszt negativ.. (kémiai terhesség) Illetve olyat is olvastam már hogy az ovulacio produkál halvány pozi tesztet, dee amig nem jon meg van remény, próbálj reggeli vizeletből tesztelni a következő napokban😉 drukkolok! Es ha negativ se csüggedj új honap új esély 😉 addig is vigyázz magadra ne emelj, ne stresszelj es kerüld a forró ülőfürdőt 😉 (mi is a golyanak uzengetunk fel éve tudom eleg nehez ilyenkor türelemről beszélni de kitartás!)
2016. jún. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem volt!

Vagyis...

Olyanok voltak a tesztjeim,hogy egyik nap pozitív 2 nap múlva negatív. Ezt csinálta 3 hétig. 3 hét késésnél elmentem orvoshoz,de aznap mikor mentem 3 tesztem is negatív lett. Akkor már vert a kis szíve:) 7 hetes terhes voltam de szerintem is ritka.


Utána 11 hetesen még bepróbálkoztam egy teszttel emlékbe,az leugrott a tesztről.

2016. jún. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolso szia ;) hat ez tényleg durva es szerintem is nagyon ritka lehet :) köszönök szepen minden választ , valószínűleg veszek meg egyet akkor es ha az is néha akkor doki , mondjuk szerintem igyis ugyis doki lesz :/
2016. jún. 21. 09:41
 10/11 anonim ***** válasza:
A testvérem járt ugyanígy. Neki is össze - vissza működik a ciklusa. Érezte, hogy van valami, de mindig negatívat tesztelt. Túl korán volt még, nem mutatott semmit. Sőt a doki is elzavatra, hogy nem lehet terhes, csak képzelődik. Azóta 19 hetes :)
2016. jún. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!