Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor Easy terhességi...

Predictor Easy terhességi teszt. Szerintetek negatív?

Figyelt kérdés
Ma kellene megjöjjön, de 10 napja fáj a hasam, a mellem, kb 4 napja hányingerem van és szédelgek. Plusz, fáj az alhasam. A doki csinált uh-t, látott egy cisztát, de nem zárja ki a terhességet sem. Ezért mai első vizeletből csinálnom kellett egy tesztet. Holnap kell visszamennem. Lehet én látom rosszul, de mintha látnék egy nagyon halvány, második csíkot is. Szerintetek? Predictor Easy terhességi tesztet használtam, vizeletbe mártva.
2016. jún. 21. 07:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kép?? :-)
2016. jún. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

[link]


Igen, most töltöm a képet :)


Bár, lehet hogy csak én vagyok parás, mert néha mintha látnám, néha nem

2016. jún. 21. 07:47
 3/13 A kérdező kommentje:
2016. jún. 21. 07:48
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ezen nem látszik második csík.
2016. jún. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én negatívnak látom 🙁
2016. jún. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is negatívnak látom.
2016. jún. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én nagy csíklátó vagyok, 10/10 az arányom, de ezen nincs csík, remélem nem haragszol :(
2016. jún. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát sajna én sem látok semmit. Predictorral teszteltem annak idejen én is de egyértelműen látszott a 2, csík. Elég érzékeny teszt. Próbáld meg pár nap múlva.
2016. jún. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Huhhh, most megkönnyebbültem, de mégse! :) nem azért, mert nem szeretnék még babát, csak még várnánk vele egy fél évet, mert lakásvásárlás előtt vagyunk, új munkahelyem van stb, stb. És gyógyszert szedek, de a doki közölte, hogy hiába veszem be mindig pontosan, nincs 100 %-os fogamzás, csak ha nem szexelsz :D és a doki annyira mondogatta, hogy terhesség, terhesség, vagy egy ciszta... A ciszta pedig még lehet rossz indulatú is... Szóval lehet, hogy bebeszéltem magamnak, bár mind2 verziótól tartok egy kicsit :(
2016. jún. 21. 08:07
 10/13 anonim ***** válasza:

ó, a jó öreg predictor early, ha jól értem, nem easy. kiad az ember egy ezrest és nem kap érte semmit. inkább az ablakon dobtam volna ki én is a pénzt, minek mentem el a dm-ig.


mindig halvány pozi volt, ha nem voltam terhes, ha igen. itt is egy csomó ilyet írnak, de én hülye nem olvastam el.

2016. jún. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!