Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pharmatex, ez így nagyon...

Pharmatex, ez így nagyon veszélyes volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal pharmatexxel védekeztünk,úgy, hogy mellette hőmérőzök, tehát figyelem mikor vagyok termékeny, illetve mikor nem. Peteérés előtt és után pár nappal megszakítással kombináljuk, de most az egyik aktusnál miután megszakítással fejeztük be a dolgot, folytattuk pár másodpercig még. (remélem érthetően írtam le, nem akartam durván :D)

Tehát azzal a minimális spermával ami maradt páromon, elbánt a pharmatex igaz?

Megijedtem, sajnos elkapott minket a hév. Kérem a bántó hozzászólásoktól kíméljetek!

Köszönöm


2016. jún. 28. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Esely van de csekély. Miert nem szedsz fogamzasgatlot?:)
2016. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, Istenem legyen igazad.

Már írattam fel, s most várom, hogy megjöjjön és elkezdhessem szedni. Remélem meg fog. :(

Jövő héten kell megjönnie!

2016. jún. 28. 13:05
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Ez így kb annyit ért,mintha meg se szakítottátok volna. Ha nem akartok gyereket, ne a pharmatexben bízzatok, nem véletlenül vény nélküli, nem igazi fogamzásgátló, szinte semmit sem ér. Az is csoda hogy eddig nem lettél terhes mellette, bár nem tudom mióta használjátok.
2016. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Évekig használtam pharmatexet. Soha nem volt gond, ha bennem ment el, akkor se.

Mikor akartuk, azonnal összejött mindkét gyerek, termékenységi gondunk nincs. :)


Nem kell aggódni. Ha rendesen használjátok, megbízható.

Minden esetre sokkal jobb mint a megszakítás önmagában, és egészségesebb, mint a fogigátló.

2016. jún. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Még egyszer nem próbálnám így, most pedig csak reménykedem.

Nem tudom ki az aki a kérdésemnél lepontoz mindenkit, minden válasz hasznos volt , és köszönöm!

2016. jún. 28. 13:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van egy jó orgazmusod, akkor lehet spontán peteérésed is, így a hőmérőzés már nem sokat ér...
2016. jún. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Utolso ez igaz csak kb 100nobol 8nak van spontan ovuja, annyira ritka!!
2016. jún. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!