Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbe és terhességi teszt....

Hőgörbe és terhességi teszt. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy távol voltak együtt létek pé.től, de a tesztem ma reggel ilyen lett. Lehet száradási csík is. Tegnapelőtt megjött, de nagyon kevés ilyen barnás pirosas feketés. (egy betét elég lett volna egész nap). Ma 3. napom van, és már csak pecsételek.


A párom két napja szakított velem, és nem tudpm mit gondoljak. :-(



[link]


[link]



2016. jún. 28. 17:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
2016. jún. 30. 17:20
 12/15 anonim ***** válasza:

hát én mind 3 teszten látok halványan valamit !


szerintem menj el dokihoz.


Száradási csík az nem jön ki rögtön, hanem úgy ahogy szárad a teszt, az már majd hogy nem túl van a 10 perces értékelési időtől.

Te mikor vélted felfedezni a második csíkot? Mert ha 10 perc után akkor lehet hogy az, viszont ha mondjuk 2-3 perc elteltével, akkor kizárt hogy száradási!

2016. jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem magas az alaphőmérsekleted! Én orvos javasolnék pajzsmirizs kivizsgàlàs miatt!
2016. júl. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én totál hómezőnem látom a teszteket.
2016. júl. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

A teszt leírása szerint 5 percen belül kell megjelenjen a második csík. Kb. 5 percen belül meg is jelent. Viszont arra gondoltam, ha tehes lennék, az utolsó teszten már kellett volna erősödjön a csík.


Az alaphőm tudom, hogy magas. Luteális fázisban 37 szokott lenni. pajzsmirigyemet nem nézettem meg, de a TSH vérvizsgálat szerint nincs túlműködésem.

2016. júl. 1. 07:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!