Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a barátom a péniszével...

Ha a barátom a péniszével dörzsölgeti a csiklómat és a szeméremajkaimat, de nam hatol belém, akkor terhes lehetek az előfolyadéktól?

Figyelt kérdés

Egyszer azt olvastam, h akkor se lehetek, ha oda élvez mert a spermának közvetlenül a hüvelybe kell kerülnie. De most nem tudom mit hidjek mert késik...

22/L


2010. ápr. 14. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Az esély megvan, igaz, nagyon nagyon kicsi, de elképzelhető.
2010. ápr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
te komolyan 22 éves vagy????? Az előváladéktól amúgy sem mindig lehet teherbeesni elvileg ritka(bár nekem is így sikerült) de ha beléd se hatolt, akkor mégis hogy... nagyon kevés szinte semmi esélye!
2010. ápr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

22 évesen ennyire tudatlanok a nők,holott már 4 éve nagykorú...

Neked nincs anyukád,barátnőd aki felvilágosított volna még kis tini korodban?

Nem vagy terhes,csak a stressztől nem jön időben a mensid.


Édes Istenem,nekem 9 éves múlt a lányom de már most fel van világosítva a korának megfelelően.

2010. ápr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!