Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Összefügg a pózválasztás és a...

Összefügg a pózválasztás és a pénisz formája, ha gyereket szeretnénk?

Figyelt kérdés
Ha párom pénisze lefelé görbülő, milyen pózt javasoltok, ha babát szeretnénk?
2010. ápr. 14. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi köze a párod pénisz formájának a teherbeeséshez.

Attól hogy neki lekonyolú farka van még lehetnek nagyon gyors,fürge,egészséges spermái.

Jaj ne legyél buta!

Egyébként tök mindegy milyen póz,ami nektek jól esik,nem a póz határozza meg,hogy kilövelléskor mennyire gyorsan rajtolnak el a kiskatonák.

Szex után ne kelj fel,kispárna popsi alá és reggel kikelni csak az ágyból.Kis gyertyaállás szex után ennyi.


egy szülésznő kismama.

2010. ápr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a póz is számít. Mi is úgy csináltuk, hogy kispárnáztam és reggelig fel sem keltem, de mivel hátrahajló a méhem ezzel nem segítettem a teherbeesést. Majd mikor hátulról csináltuk és utánna a hasam alá raktam egy kispárnát és így maradtam egy félórát egyből sikerült. És már 2 terhességemnél is ez vált be.
2010. ápr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első szülésznő vagyok.

Én úgy olvastam a kérdést,hogy a férfi péniszével van gondja a kérdezőnek,nem saját magáról írt.

Szóval nem értettem félre a kérdést és arra is válaszoltam.

Sehol nem volt szó hátrahajló méhről,ha azt kérdezte volna,valszeg úgy is válaszolok.

Tök egyértelmű nem?

Sok sikert a próbálkozáshoz!

2010. ápr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha kutyapózban csináljátok, akkor jó mélyre tud hatolni, úgyhogy ez valamivel növeli az esélyeket. (közvetlenül a méhedbe lövell a sperma, a méhszájon keresztül) plusz a te orgazmusod is segíti őket feljebb jutni :)


de egyébként ha nem rég próbálkoztok, akkor azt javasolnám, hogy ami jól esik.

2010. ápr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!