Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek aggódjak ez...

Szerintetek aggódjak ez miatt? Veszélyes lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy jó ideje próbálkozunk a babával sajnos sikertelenül :( Új munkam lett, konyhai kisegítő vagyok, aki dolgozott már konyhán tudja mivel jár ez, elég nehéz megterhelő fizikai munka és gyakran előfordul, hogy nehéz dolgokat kell cipelni. Olyan téren örülök az ùj munkámnak, hogy valamilyen szinten eltereli a gondolataimat, viszont mivan akkor ha teherbeesek és még nem fogok tudni róla és ez miatt elvetélek? Mit csináljak?
2016. jún. 30. 02:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne stresszelj ezen. Én az első 3 hónapban gyàrban dolgoztam, nem könnyű làdàkat kellett pakolni...
2016. jún. 30. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy egészséges magzat ettől nem megy el.
2016. jún. 30. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hűtőházban dolgoztam és volt hogy több mint tíz kg temeltem úgy hogy terhes voltam amiről nem tudtam ne aggódj
2016. jún. 30. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!