Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lehetseges hogy kb 2es fél...

Az lehetseges hogy kb 2es fél hete nem vedekezünk és terhes vagyok?

Figyelt kérdés
ma reggel iszonyatos hányingerre keltem. Nem tudom hogy ilyen hamar lehet-e akarmit is erezni ugy olvastam hogy lehetséges. A hasamba olyan érzést érzek mintha belenyilalna valami két oldalt.. Pont peteérés környékén voltunk együtt elötte/utána is.

2016. jún. 30. 05:02
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Szia.ha nem védekeztetek meg van az esèlye mégha megszakítással akkor is(kevesebb de van rá esély). Ha késik akkor csinálj tesztet. A rossmann facelle tesztet mindenki dícséri az oldalon. Aktus után 14nappal elméletileg lehet tesztelni de itt sem mutat mindig pontos eredményt.most kellene megjönnie? Ha igen és hétfőig nincs semmi akkor tesztelj.akkor már biztos eredményt kapsz az biztos :).

Hődet méred? Ha alacsony az évbredési hőd pl: 35,8-36,1 akkor meg fog jönni de ha magas pl : 36,8-37-1 és késik akkor valószínűleg baba van a dolgolban. Akkor válik ez be amikor ismered az alaphődet és hosszabb ideje méred.ezek a számok a saját példáim voltak. Sok szerencsét :)

2016. jún. 30. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha peteérés körül voltatok együtt 2,5 hete, akkor már meg kellett volna jönnie, tehát csinálj tesztet! nekünk is elsőre sikerült :-))
2016. jún. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sokszor beképzeltem már de ez teljesen más. fáj a fejem a hasam görcsöl egyszer melegem van egyszer nem.. a hányinger meg kegyetlen.. van amikor epp hogy van amikor annyira hogy vegem van.
2016. jún. 30. 08:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Teszt?
2016. jún. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van tunet van HcG ezert mar tesztelhetszz is.:) drukkolok
2016. jún. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
KoSzonom a valaszokat:) reggel tesztelek es megirom mi lett:)
2016. jún. 30. 16:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Naaa????
2016. júl. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!