Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg nézed Gabriel teszt talán...

Meg nézed Gabriel teszt talán halvány rózsaszín a második csík?

Figyelt kérdés

Legyen szíves valaki át tenni negativban, ti láttátok? Már meg száradt a teszt. Nagyon köszönöm.

[link]


2016. jún. 30. 05:53
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Szia én nem látok semmit.ha esetleg nem jönne meg akkor csinálj még egy tesztet párnap mulva.lehet hogy korán csináltad. Hányadik dpo-n vagy?
2016. jún. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Tök negatív
2016. jún. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Ez egy full negativ teszt.
2016. jún. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Két nappal vagyok menstruáció előtt, mikor még nedves volt a teszt nem látszódott, de még egyszer rá néztem később, persze akkor már ki száradt akkor vettem észre hogy egy vékony rózsaszín csík van rajta. Eddig facelle tesztet használtam de sajnos nem tudtam a Rossmanban el jutni ezért vettem ezt a Gabriel tesztet. A facelle teszten sosem látszik száradás után semmilyen csík! Ezek szerint a gabriel hajlamos a szellem csikra?! Vagy hogy mondjátok?
2016. jún. 30. 06:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem nem ervenyes a teszt. Csinalj masikat 2-3nap mulva
2016. jún. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Képen szürke,Nekem menses előtt 4 nappal egyértelműen látszódott a gabrielen. :(
2016. jún. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Csatlakozom az előző véleményéhez. Ez szerintem is szürke csík. Nekem is volt egyértelmű pozitív Gabriel tesztem 11. dpo-n, nagyon halvány rózsaszínen, de szépen kirajzolódott a tesztcsík.
2016. jún. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!