Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhesség hányadik hetétől...

A terhesség hányadik hetétől jön a mellfeszülés/duzzadás és a reggeli émelygések? Pár napos menstruáció késés után lehet ezeket érezni?

Figyelt kérdés
2016. jún. 30. 07:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen lehet késés után érezni. Én mellfeszülést, mindjárt megjön hasfájást előtte pár nappal már éreztem, émelygést kb aznaptól.
2016. jún. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az émelygés nekem kb 1 hete. De a hasfájás nálam is megvan, meg olyan érzés is mintha megjönne de mégse. A melleim meg eléggé fájnak. Görcsölés semmi. Egyik reggel volt csak egy nagyon erős, de kb 2 perc és elmúlt.
2016. jún. 30. 07:37
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja meg nekem is inkább mintha a gyomrom fájna egyszer-egyszer.
2016. jún. 30. 07:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Amikor megtudod,hogy terhes vagy,akkor már gyakorlatilag,minimum,2-3 hetes. Én,a harmadik gyerekemnél,aki nem volt tervezett,már tudtam hogy terhes vagyok,mikor 3napot késett. Már akkor jelentkezett,a hányinger,folyton ettem volna. Mellfeszülés,pár hét múlva,már a pisilni is gyakran jártam. Úgyhogy igen. A tünetek,már korai terhességnél is jelentkezhetnek.
2016. jún. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Azt hiszem ma tesztelek egyet
2016. jún. 30. 08:00
 6/10 anonim ***** válasza:
A mellfeszülés nálam a nemvárt körül jelent meg. A menstruáció mindenkori előjele volt, de mikor már gyanúsan sokáig tartott akkor teszteltem: erős pozitív volt, 4 hetes terhesség a nődoki szerint. Tehát a baba két hete fogant meg, ami azt jelenti, hogy a fogantatás után egy héttel jelentkezett is a mellfájás.
2016. jún. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A tünetek mindenkinél másfélék, sőt, még ugyanannak a nőnek is mások minden terhességnél.

A hányinger nálam a kimaradt mensi utáni héten jelenik meg legelőször.

Mellfeszülés hol van, hol nincs. Nálam az tipikus pms tünet. A legutóbbi terhességemnél is az volt gyanús, hogy nem feszült a mellem, csak a mellbimbóm lett érzékenyebb.

A gyomorégés, gyomorfájás sokkal jellemzőbb. Olyan érzés, hogy most azonnal ennem kell valamit, olyan rossz érzés van a gyomromban.

Tesztelj, és mondd el, mi lett!

Drukkolok.

2016. jún. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyiknél sem voltak ilyenek
2016. jún. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igen lehet ilyenkor már érezni,de nem kell. nekem első gyereknél kegyetlenül fájt,melltartóban kellett aludnom is,de a 2.nál meg szinte semmi!
2016. jún. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Itt vagyok újra nem teszteltem mert megjött, viszont 3 napig tartott, azóta egyszer egyszer derékfájás, tegnapelőtt erős görcs a jobb o petefészekben. Most meg mrllfeszülés. Na akkor most teszteljek, v ne? Kicsit csalódás lenne, ha nem baba
2016. júl. 18. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!