Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erős görcsök, mi lehet?

Erős görcsök, mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok Tudom, itt sneki nem orvos, sem UH gép, mégis szeretnék legalább tippeket kapni, induljak-e SOS orvoshoz, vagy várjak még.

2. Closty-s hónapom, 4 nappal vagyok a pé után. Progi pótlást szedek ovu óta.

Tegnap reggel óta feszített a hasam, estére olyan erősen begörcsöltem, mint még mensi alatt sem. Kisugárzott a derekamba, hüvelybe. végbélbe (bocsi). Vettem be Mahne B6-ot, attól elmúlt fél óra alatt. Teszteltem, negatív. Hőgörbe szerint sincs baba. (Előző hónapban volt egy kémiai terhesség.)

Ma reggel már nem görcsöl erősen, de azért érzem az alhasamat.

Kérdés: szerintetek mitől lehet?

Mivel ma már nem durva a görcs, nem mentem reggel orvoshoz, de azért figyelek...


2016. jún. 30. 08:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell semmiképp orvoshoz rohannod. Mi olyan baj lehetne, ami azonnali beavatkozást igényel?

Írtad, hogy méred a hőd, ezért a tüsződ gondolom, megrepedt. Még ha ciszta is lenne (ne legyen!) a meg nem repedt tüszőből, az sem 4 nap alatt.

A progi görcsöket nem okozhat.

Beágyazódásnak korai, meg nem is hiszem, hogy az akkora görcsöket okozna, én még sosem éreztem meg, amikor meg azt hittem igen, nem volt baba.

Mész orvoshoz uh követésre? Ott akkor megemlítheted, nyilván meg is fogod.

Drukkolok, hogy sikerüljön ez a hónap!

2016. jún. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!