Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a felso vastagabb...

Szerintetek a felso vastagabb teszten is can csik? Vagy nincs? Az also nekem azt hiszem egyertelmu. De a felso. Ugyan abbol a reggeli elso pisibol. Az egyik facelle a masik egy nemet teszt. Most melyiknek higgyek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2016. jún. 30. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
A rózsaszín nem ovulációs teszt?? Szinte kizártnak tartom, hogy az egyiken semmi ne legyen, a másikon viszont ilyen erős, jól kivehető második csík van.
2016. jún. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az alsónak. :) a felső mintha ellenne ázva, hibásnak látszódik.

Gratula. :)

2016. jún. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
54%

Az alson erosebben lathato a masodik csik, de meg az is eleg halvanynak mondhato. A felson is mintha latszana valami, de onmagaban en arra negativat mondanek.

Itt barmelyik dologra van esely. Lehet, hogy koran teszteltel es ezert ilyen halvany a csik, de lehet hogy nem is vagy terhes. Ezek a tesztek meg csak fals pozitivnak sem lennenek mondhatoak szerintem ha esetleg a masodik eshetoseg bizonyodna be, mert annyira halvany a csik..

2016. jún. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyik teszt lehet erzekenyebb a masiknal. Nem vart után 4-5 nappal erdemes először tesztelni. Ebben az esetben szerintem várj meg 3 napot, h biztos legyen a dolog :) nekem bő egy hét után lett nagyon halvany, pár nap kellett h erosodjon, én majd másfél hét múlva megyek dokihoz :)
2016. jún. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a felsőn semmit nem látok, az alsó meg szerintem szürke, vagy elázott. Kinagyítottam. Azért szurkolok!!!
2016. jún. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az alsó nem lh teszt? A facelle a legjobb teszt, eddigi tapasztalataim alapján, a legmegbízhatóbb teszt, és ez mutatja leghamarabb a babát, nekem már a 9. Dpon, szépen látszott rajta!
2016. jún. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most neztem meg. A német teszt 5 ös erzekenysegű. A masik meg 25 ös. Akkor meg van miert van a különbseg. 4 nappal vagyok menszesze elott. Koszonom a valaszokat!
2016. jún. 30. 09:35
 8/9 anonim ***** válasza:

ennyire érzékeny tesztel teljesen felesleg tesztelni, mert csak saját magadnak okozol idegeskedést. Ha a facelle pozitivvá válik akkor reménykedhetsz :) az már sokkal tutibb mint ez a német teszt hihetetlenül érzékeny. Még a kémiai terhességet is tök erősen mutatná !!!


Várj 1-2 napot és facellevel tesztelj!


Sok sikert

2016. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Enis azt hittem LH teszt. Az enyem is igy nez ki ami LH.

Also Az pozitiv

2016. jún. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!