Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt. Mégis fáj a...

Pozitív teszt. Mégis fáj a hasam. Normális ez?

Figyelt kérdés

Ma 8 nap keses után csináltam egy tesztet.. pozitív lett.. pár órával később csináltam még eggyet, az is pozitív.

Mégis sokszor annyira fáj a hasam.. úgy görcsöl..normális ez? Az a problémám hogy nem tudok ezen a héten elmenno nőgyógyászhoz.. összevissza dolgozom.. hetvegetol pedig elutazom ket hétre. Nem lesz baj ugyeha majd csak 2 hétmulva megyek dokihoz?

Amugy márciusban hagytam abba a fog.gátló szedését.. április óta próbálkozunk.. ugye mar ki ürült a szervezetembol a gyógyszer?

Válaszotokat előre is köszönöm.



2016. júl. 4. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:

24ora utan nyoma sincs.

Nekem mèg 14hetesen is megfog jonni erzesem volt. A szervezet nem felejt. Ez teljesen normalis. De C vitamint es Magneziumot szedj mindenkeppen!!:)

2016. júl. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, a "meg fog jönni" érzés a terhesség korai szakaszában sokmindenkinél előfordul. Akkor kell sürgősen orvoshoz fordulni, ha vérzést tapasztalsz, vagy egyik oldalra kisugárzó, erős fájdalmat.
2016. júl. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ez a tipikus " mindjárt megjön " érzés. A szervezeted emlékszik mikor kell megjönni a menzidnek és jelezz... Sőt eltelhet 2-3 hónap is vagy több és az esedékes menzinél jelez. A lényeg hogy szedj MagneB6-ot és pihenj. 22 N 13+2 hkm
2016. júl. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat 😊
2016. júl. 4. 17:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg magneziumot szedni! Sokat segít.
2016. júl. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!