Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív vagy csináljak új...

Negatív vagy csináljak új tesztet? Többi lent

Figyelt kérdés

Ma vettem kèt tesztet, mert nem jött meg ès kèsett 5 napot a menstruációm, nem jött meg.

Az egyiket ma megcsináltam az negatív lett.

Viszont fèlek, hogy nem is kellett volna ma megcsinálnom, mert a dobozára az van írva, hogy kimutatja a 10 napos terhessèget. Ès az utolsó együtt lètünk hètfőn volt, azóta csak 6 nap telt el. DE azt is írja, hogy 1 napos menszesz kèsès után már kimutatható az eredmèny ès ezèrt csináltam meg, hiszen már 5 napja kèsik!!!

Voltunk együtt hètfő előtt is többször, vèdekeztünk minden alkalommal durex gumival, nem volt semmi baj, nem szakadt ki.

A másodikat megcsinálom majd csütörtökön akkor már meglesz a 10 nap. Csak idegesít, hogy nem jött meg ès nem bírtam vele várni.

Szerintetek jó az is amit ma csináltam? Megnyugodhatok? Nem szeretnèk gyereket, tanuló vagyok, 18 èves. Mindig vèdekezünk rendesen ès utána is mindig enged bele vizet a barátom megnèzi, h csepeg -e, lyukas -e.



2016. júl. 9. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha a hétfői lenne a "nyerő" alkalom, akkor a csüt. is korai lesz, ugyanis a terhességet nem az aktustól datálja a teszt sem.
2016. júl. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Szinte kizárt, hogy terhes vagy!
2016. júl. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen elegge kizart. Es terhesseg az aktustol/ vagy ovulaciotol szamitva 14nap! Es akkor lehet tesztelni korulbelul...
2016. júl. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mono teszt volt!!
2016. júl. 9. 15:17
 5/14 anonim ***** válasza:
Tokmindegy. Egyiksem kepes csodakra
2016. júl. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az együttléttől számított 14 nap után érdemes először tesztelni.
2016. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a válaszokat!
2016. júl. 9. 18:36
 8/14 Melody0529 ***** válasza:

Ezek szerint nem gyógyszerrel védekeztek, szóval a ciklusod nem "irányított".

Nem lehet, hogy ettél-ittál olyasmit, ami eltolhatta a menzeszedet?

PL. ha valaki sok citromos vizet/limonádék iszik, akkor az akár egy héttel is képes eltolni a menzeszt...

(csak találgatok...)

2016. júl. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem gyógyszerrel, anyukám sosem engednè meg. Úgyhogy az egyetlen vèdekezèsi módszer maradt ès az az óvszer. De azt tènyleg helyesen használjuk. Ès nem úgy ahogy itt nèhány helyen olvasom, hogy előtte anèlkül meg utána anèlkül beteszik meg blabla.. Az = a nem vèdekezèssel. De mi vèdekezünk.

Nem ittam citromos limonádèt:( De ittam egy kevèa citromos boltba kapható kèk forrást, de abból sem sokat. Lassan egy hete kèsik, nagyon úgy èrzem, hogy nekem már a hónapba nem fog megjönni. :(

Mindegy csak ne legyek terhes:'( ès ne legyen komolyabb bajom:'(

Olvastam, hogy sokaknak volt már ilyen,hogy nem jött meg..remèlem ez is csak egy hónapos kimaradás.

Idegessègre sincsen okom mostanság.

2016. júl. 11. 11:41
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
18evesen mar nincs anyu nem engedi... majd 25evesen is az lesz???:D
2016. júl. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!