Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 év alatt tényleg teherbe...

1 év alatt tényleg teherbe esik a nők 85%-a?

Figyelt kérdés

Persze védekezés nélkül!


Mégis olyan sokan írogatnak ide, hogy évek óta próbálkoznak, nagyon félek, hogy én is ezt a tábort fogom erősíteni :( A sok kivizsgálás, műtét, gyógyszer, nekem erre szerintem nem is lenne energiám :(


2010. ápr. 15. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek arra van energiája, amire szeretné. Ha nem lehetne babád, és valóban tiszta szívből szeretnéd, lenne rá energiád. Ahogy fel fogunk hozzá kelni 2-3 óránként, akár éjjel is, hogy etessük, nyugtassuk, szeressük. Ez sem nem energia, sem nem választás kérdése. Az egészséges nők 2/3-a valóban egy év alatt teherbe is esik. Vannak, akik évek óta próbálkoznak, de ettől nem szabad félned már az első hónapokban, mert a stressz bizonyítottan befolyásolja a teherbeesést. Gondolkodj mindig pozitivan!
2010. ápr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ne ess a két végletbe: amikor eleve úgy állsz hozzá, hogy biztos évekig fog tartani, jaj ne.

vagy amikor: tuti sikerül elsőre, másnap már tesztelek is :)


álljatok úgy hozzá, hogy jön, amikor szeretne, lehet, hogy most, lehet, hogy fél év múlva. és ha mégse jönne valami miatt, akkor pedig gondolj arra, hogy fejlett az orvostudomány, biztos tudnak segíteni.


mielőbbi gyermekáldást! és addig is élvezzétek a páros élet szépségeit!

2010. ápr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a dokim azt mondta hogy a nők többsége 1-1,5 év alatt esik teherbe.Ja,és nem szabadna nagyon görcsösen felfogni ezt a témát mert akkor sokkal nehezebb.
2010. ápr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,ez igaz. Azért tünhet kevesebbnek ez a százalék,mert nyilván ide azok irnak akiknek problémájuk van a teherbeeséssel. De ne aggódj,ha minden rendben egészségügyileg veletek,előbb utóbb teherbe eshel.Ez az élet rendje.:-)
2010. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg!

első babám 6 hónap után sikerült

második babám 9 hónap után

mostani harmadik babám 5 hónap után

és tervezett babák,nem védekeztünk persze.

Szóval én a 85%-os tábort erősítem:)))


15+5 hetes kismami.

2010. ápr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!