Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S! Lehetséges a terhesség?

S. O. S! Lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés

Remélem tudtok majd segíteni😔

17 éves vagyok, és a jelenlegi barátommal mindig óvszerrel védekeztünk. Két hete együtt voltunk szexuálisan, de pár másodpercig tartott a dolog, csak kicsit berakta, talán a makkja volt csak bennem. Épp abban a percben kaptam egy telefonhívást és abba is maradt az egész, nem szexeltünk, ennyi történt. 3 nap múlva menstruáltam, kicsit soknak is tűnt amikor megjött, azaz átlagos volt. Viszont most van peteérésem, és eddig ilyenkor sosem voltam ennyire rosszul. 15 nap van még hátra a következő menstruációmig, még nem állt be rendesen. Az elmúlt 2 napban fehér folyást észleltem, valószínű a peteérés miatt. Viszont...A fejem szinte migrén szerűen fáj, a hányinger 3 napja nem múlik egy percig sem, a hasam fáj, szurkál, görcsöl. Émelygek, ha felállok egyből meg kell kapaszkodnom, annyira szédülök. Sok hasonló kérdést olvastam, de én a sajátomra szeretnék választ kapni.

A mellem is fáj, de mivel még nő, néha amúgy is.

Azt olvastam, hogy a terhesség jelei ennyire nem durvák, viszont nekem a panaszaim nagyon "erősek". Tesztet is fogok csinálni, de barátnőm szerint felesleges, mert annyitól ami velem történt szinte esélytelen teherbe esni. Szerintetek? Nagyon köszönöm előre a segítségeteket!!

17/L


2016. júl. 12. 20:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy hajlamos vagyok bebeszélni magamnak a tüneteket, rendkívül stresszelős típus vagyok.
2016. júl. 12. 20:03
 2/12 anonim ***** válasza:
nos, tisztázzunk valamit.. az említett esetnél mikor berakta volt rajta óvszer?
2016. júl. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

annyitól is lehet! - de mivel utána 3 nappal erős vérzés volt biztos hogy nem vagy terhes!!! ha van is terhesség alatt, az JÓVAL kevesebb, mert hiszen egyébként vetélés lenne.

Pont ezek az erős panaszok nem jellemzőek az első hetekre- meleg front volt, rossz napjaid, nyugi

2016. júl. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj, nem lesz gond.
2016. júl. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat, ment a zöld pacsi! :)

Akkor valószínű a felpuffadást is a stressz okozta. Az első válaszolónak: nem, nem volt rajra óvszer, ami nagyon felelőtlen húzás volt, ezzel teljes mértékben tisztában vagyok :)

2016. júl. 12. 20:29
 6/12 anonim ***** válasza:

Ennyitől nem valószínű, hogy teherbe estél...

Február óta kétnaponta együtt vagyunk és még nincs babánk...egy babához elég sokminden kell klappoljon egyszerre...Nem valószínű, hogy pont olyan "szerencsétlen" voltál...

2016. júl. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:). Így visszagondolva, nagyon örülök hogy pont akkor csörrent meg a telefonom😀
2016. júl. 12. 20:35
 8/12 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes, de nincs igaza a barátodnak, van aki annyitól is teherbe esik. de mivel neked megjött ezért egyértelműen nem vagy az, de legközelebb ne csináljatok ilyet.
2016. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod:) Neked is ment a zöld👍

És nem lehet hogy a beágyazódás miatt vagyok rosszul? Vagy akkor véreznék?

2016. júl. 12. 20:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem volt rajta óvszer már megdőlt a második mondatod, miszerint mindig védekeztek. Ne legyél felelőtlen hacsak nem akarsz babázni.
2016. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!