Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Trifázisos görbe, a 17. dpo-n...

Trifázisos görbe, a 17. dpo-n vagyok. Miért negatívak a tesztejeim?

Figyelt kérdés

2 éve próbálkozunk, 21.én volt laparoszkópiás műtétem, de az orvos semmit nem talált, azt gondolja, hogy csak össze voltak tapadva a petevezetékek.

A hőgörbém szerint terhesnek kéne lennem minden ugy alakul, látszik hogy ovuláció után 6 nappal leesik a hő ami a beágyazódásra is utalhat, majd ujra megemelkedik és napok óta 37-37,1 a hőm.

A 14.dpo-n egy alíg látható 25-ös X-epil teszt lesz pozitív.

15.dpo-n egy 10-es gólyahír teszt negatív, el is tettem a többi teszt közé majd mikor ujra elő vettem kb 5-6 órával később tisztán látható rózsaszín pozitív volt.

16.-17.dpo-n 25-ös X-epil negatív.

Sajna csak ma volt lehetőségem 10-es tesztet venni amit holnap próbállok ki.

Eddig több 10.000-et költöttem tesztekre, már nagyon elfáradtam,szinte minden hónapban csalódtam.

Ha valakinek van hasonló tapasztalata kérem irja le.

Megpróbállom betenni a hőgörbémet.



2016. júl. 14. 14:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Mert nem vagy terhes...
2016. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
2016. júl. 14. 14:31
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem később volt ovud nem akkor amikor behúzta a gép.

Majd ha késik már 1-2 hete akkor tesztelj.

Én is megküzdöttem mind2 gyermekemért de feleslegesnek tartom hogy napi 2-3-4 tesztet csinálj.

2016. júl. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, csak egy baj van h 29.-én voltam ultrahangon és azt mondta az orvos h a pete már kiszabadult a petefészekből. Csak a helyét látja. Viszont csak 13mm-es volt, azt mondta már ez is elég a megtermékenyítésbez. Én is gondoltam erre amit irtál meg még az is az eszembe jutott, hogy 2x volt peteérésem és ezért nem mutatja még. Nagyon sok mindent olvastam már ezekről a dolgokról, érthetetlen h valakinek már a 10.dpo pozitiv valakinek meg csak a 6.héten lesz pozitív. A várakozás a legroszabb. Meg szerettük volna az anyóst meglepni mert a napokba van a szülinapja és már nagyon várja a picit  Micsoda ajándék lett volna neki, meg hát persze végre nekünk is 😊
2016. júl. 14. 14:51
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

A 6.10. dpo-n a hőleesés nem jelez beágyazódást. Ösztrogénszint-ugrást jelez, szinte minden ciklusban vanb. Mármint ha volt pé. A ferty nem szokta rossz helyre behúzni a pé-t.

Lehet elindult vmi és megszakadt, ezt egyelőre nem lehet tudni. Vegyél egy Facellét, az már 12. dpo-n tutit mutat, nekem már a 10.-en is biztos pozi volt mindkétszer.

2016. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egy nappal húzta előbbre, mint kellett volna, de a lényegen ez nyilván nem változtat.
2016. júl. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A görbéhez nem tudok sokat szólni, viszont én a 18.dpo-n (hőgörbe és ovuteszt alapján) teszteltem predictor early-vel pozitívat. Másikat nem is próbáltam, mert ez volt a legérzékenyebb teszt (12,5)

Lehet, hogy még várnod kell pár napot, hogy mutassa.

Drukkolok!

2016. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kommenteket :) el se hiszitek milyen jól esik!!! Még van 3 X-epilem és 1 Predictor Early :) Tudom h hülyeség minden nap tesztelni de nehéz megállni reggel, főleg igy h 2 éve várunk rá. Mikor elkezdem utána nézni ezeknek a dolgoknak nagyon meglepődtem h milyen sok nő van igy, elkeserítő h ennyi nőnek kell ezen áttesnie.
2016. júl. 14. 15:42
 9/15 anonim ***** válasza:

Én is a facelle tesztet javaslom. Két nappal a nemvárt előtt jól látható pozi volt.

Amikor meg nem voltam terhes, akkor egyértelműen fehér maradt, nincsenek szellemcsíkok, halvány vonalkák, stb.

Szerintem ne tesztelj naponta, mert csak gyűlnek a negatív élmények. Bőven elég 2-3 naponta, ha nem jön meg.

Én pont ellenkezőleg voltam, mint te, nem "mertem" tesztelni, nehogy negatív legyen, amikor meg halvány pozitív lett, attól féltem, hogy nem fog erősödni.

Drukkolok!

2016. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A görbe szerint terhes vagy,én is azt mondom várj.Tudom idegesítő,nekem is a 12 dpo-n pozitív volt,és egyértelműen,de több ismerősömnek csak az 5.-6 héten mutatta ki,addig negatív volt.
2016. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!