Terhes vagyok? L/16

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon meg vagyok ijedve!! :(

A baratomat kielegitettem kezzel majd o elment es megmosta a kezet es a peniszet. Aztan visszajott es rendesen lefekudtunk tehat a penisze jart az en huvelyembe. Ovszert nem huzott es en sem szedek semmilyen tablettat. Akkor vesztettem el a szuzessegem. Igazabol nem tartott sokaig mert fajt es abbahagyzuk.

Nagxon felek es meg vagyok ijedve hogy nem fpg megjonni es baj van!!!!! :(((((

Szerintezek?


2016. júl. 15. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
simán lehetsz terhes.
2016. júl. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Először is: hogy jutott eszetekbe óvszer nélkül szexelni? Az ilyen felelőtlen viselkedésből jön a nem kívánt baba.

Ha a véleményemre vagy kíváncsi, szerintem nem sok esélye van, hogy terhes vagy, de majd idővel elválik.

2016. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az hagyján. Én a nemi betegségtől jobban félnék a helyedben.
2016. júl. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%

Az előző válaszoló butaságot mond. Nem ment el benned így nagyon kevés az esélye,ráadásul nem is tartott sokáig,ez megint csak csökkent az esélyen,hogy teherbe ess. Plussz a peteérés 28 napos ciklus esetén a menstruáció első napjától számítva a 14. napon van,akkor a legnagyobb az esély a teherbeesésre. Szóval,ha nem is akkor történt akkor szinte kizárt.

Máskor pedig húzzon óvszert,azzal kizárható a nemibetegségek kockázata is. És előbb inkább tájékozódj mielőtt felelötlenül bele vágsz egy ilyen fontos dologba.

2016. júl. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ciklus 6. és 7. napján fogant gyerekekkel én nem regélem a tankönyvi 14.napot. Szimplán mert nem vagyunk gépek.


A húgycsövében mindem bizonnyal maradt spermium. Így járt bent. Innentől kezdve mindegy mennyi az esélye, ha az a kevés épp nálad jön be.


Igen, kis eséllyel, de teherbe eshettél.


És igen, nemi betegséget is elkaphattál.

2016. júl. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Terhessegi csikot ha csinalok akkor megnyugodhatok?
2016. júl. 15. 16:10
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor volt az utolso menzeszed 1.napja?
2016. júl. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Terhességi teszt a következő menstruációd kimaradásakor mutatja ki leghamarabb kb.
2016. júl. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Terhességi tesztet a következő menstruáció várható idején érdemes leghamarabb csinálni. Annál előbb nem biztos, hogy kimutatja, ha mégis terhes vagy.
2016. júl. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
A megszakításos szexnél a legveszélyesebb, ha előtte már elélvezett a srác..
2016. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!