Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babavalallasal kapcsolatban...

Babavalallasal kapcsolatban szeretnek segitseget kerni?! Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Parommal 2eve vagyunk egyutt abbol mar 1,5eve egyutt elunk, ő 20éves én pedig 18.saját házunk van és jó anyagi hátterünk, mind a 2en. Szeretnénk babat. Szerintetek meg nagyon fiatalok vagyunk hozza?? Sokan leneznenek minket?

2016. júl. 15. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

amíg még az érdekel, hogy ki mit gondolna rólad, addig biztosan nem vagy érett a babára.

20N (35hkm)

2016. júl. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ha ugy dontunk parommal,hogy vagjunk belle a babavavalasba. Akkor mar nem erdekelne!

Csak addig azeretnek velemenyeket donteni, ki mit gondol?! :)

2016. júl. 15. 16:15
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon fiatalok vagytok. Úgy, ahogy az összeköltözéshez is azok voltatok.
2016. júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Iiigen
2016. júl. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nektek kell érezni,amúgy meg semmire sincs garancia.ha pl 10 év múlva vállaltok babát,akkor se biztos hogy mondjuk örökre együtt maradtok,de akár az is lehet,hogy most vállaltok és együtt öregszetek meg.ne érdekeljen ki mit gondol,nem másnak kell a babáért vállalni a felelősséget.a lényeg hogy ti mit szeretnétek és gondoljátok végig,készen álltok e ekkora felelősségre,nem akartok e mondjuk szabadon bulizni,utazgatni,csak egymásnak élni
2016. júl. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene valami iskolát elvégezni előtte? Jó anyagi háttér 18 évesen gondolom a szülőket jelenti, az azért nem életbiztosítás. Szerintem kicsit korai.
2016. júl. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Mennyi negatív válasz.. nos mi 17évesen jöttünk össze. Érettségi után összeköltöztünk akkor még albiba. Majd 20évesen megvettük a házunkat. Mindketten dolgoztunk majd 22 évesen megszületett a lányunk aki tervezett baba volt és 1évet vártunk rá! 25évesen megszületett a fiunk. Most pedig 29 évesen jön 10 napon belül a 2. Lányunk. Közben dolgoztunk mindketten. Én szakmát tanultam a két gyerek mellett ápoló vagyok szociális gondozóként dolgoztam. Saját házunk saját kocsink van. Mi jól megvagyunk immár több mint 12 éve. Nem gondolnám hogy ez annyira a kor függvénye inkább hogy két ember hogyan tud egyútt élni aès mennyire közösek a célok. Sokat kell tenni azért hogy egy kapcsolat műkódjön de ez igaz arra is aki csak 30 évesen találja meg az igazit. Persze abban is van valami hogy ilyen korban még nincs kiforrott személyisége az embernek de azt veszem èszre hogy a legtöbb még 30 felett sem rendelkezij elég tapasztalattal és önismerettel. Tudnod kell hogy milyen céljaitok vannak hosszútávon és hogy ez mennyire összeegyeztethető. Mindenképp közös döntés legyen a babavállalás.
2016. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Pimaszulsuttogó ***** válasza:

A barátnőm 19 évesen szülte az elsőt a másodikat rá 5 évre. Azóta is boldog házasok és imádják egymást.


Én 27 évesen szültem először megis elváltunk.


Van aki 18 évesen érettebb rá mint más 40 évesen. Egy dolgot azért vegyél számításba, nincs több spontaneitás, bajosak az utazások, álmatlanok az éjszakák, kirándulásra kb 1 váltó ruhát tudtok majd betenni mert a csomagtartó tele lesz a gyerek cuccaival... és meg sorolhatnám. Nagyon ritkán lesz olyan, hogy ketten...vagy szinte soha amíg a gyerek fel nem nő.


Szerintem tölts el egy kis időt anyukákkal, hogy lásd hogyan telnek a napjaik, fáradtak kimerültek, de boldogok.


Ha terszik a véget nem érő takarítás és pakolás és az állandó aggódás, akkor itt az idő.

2016. júl. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
21 voltam akikor szultem. 5 lanyom van azota. Soha nem volt semki gondom. Mindig volt idonk mindenre mindent megoldottunk. Sok sok kirandulas jatszo ter focizas strand minden belefert. Semmi gond nincs azzal ha valaki fiatalon gyermeket vallal. Ez egy csoadalatos dolog. Ha elorol kezdhetnem akkor is bevallalnam oket.
2016. júl. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Pimaszulsuttogó ***** válasza:

Kedves utolsó, azért van nehéz oldala is, arra kell tudnia felkészülni, ezért hoztam fel pár dolgot, mert az is a gyerekkel jár és ezt csak az tudja, akinek van. Ha csak a szép oldalát mondjuk el egy dolognak nem vagyunk őszinték és becsapjuk a kérdezőt.


Ha a nehéz dolgokkal elbír, a jó dolgok majd boldoggá teszik.

2016. júl. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!