Nyugodt Teknos kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
12 nap telt el mióta először próbálkoztunk a gyerekkel, persze utána is voltak próbálkozások... eddig semmi tünetet nem éreztem, de ma reggel erősen feszülni kezdett a hasam alja, de csak pár percig tartott. Màr vagy 3 napja sokat járok a wc-re, ma pedig 14:00 óra körül elkapott egy nemjólét, hányingerem is van, meg nèha gyomorégéshez hasonlít. Azóta sem múlt el ez a rossz érzés. A fejem is néha megfájdul... nem tudom hogy most ez annak a jele, hogy terhes vagyok vagy valami más. Már régóta semmi ilyen bajaim nem voltak, mindig jól éreztem magam. Ételre sem fogom, mert mindig egyidőben eszek és nem eszem magam túl. De ma nem tudom mi van velem

2016. júl. 15. 19:53
 1/5 A kérdező kommentje:
És ha nyelvi hibákat talàltok, akkor elnézést
2016. júl. 15. 19:56
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Saját érdekeben vedd egy kicsit lazábbra ! Ne keress ilyen görcsösen tünetet, mert pár nap és nem csak hányingered lesz hanem már hányni is fogsz, miközben még azt sem biztos, hogy terhes vagy. Nekem volt egy kifejezetten hányós terhességem, valamikor az 5-6. hét fordulóján lettem rosszul először.
2016. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vedd lazabra szerintem is!

Attol h ragorcsolsz nem fog elobb jonni. Sot.. kesobb!

Szedj E vitamint nekunk sokat segitett. Parom is szedte.

Ha szerencses volt az aktus ugymond, akkoris 14nap a beagyazodas es akkor tesztelhetsz.

Es csak utana 1-2hettel jonnek altalaban a tunetek. Tereld el a figyelmed. Ne stresszeld magad

2016. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pimaszulsuttogó ***** válasza:

Nekem a 7-8. Naptól kezdődtek a rosszullétek és a mellfájdalom és el sem múlt:(


A rosszullétért a HCG hormon felelős, ha érzed, 3 napon belül pozitívat tesztelsz. Ha a teszt negatív mástól volt.


Az első gyerekemnél csak szülés előtt voltam hányós, akkor viszont nagyon.

2016. júl. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet.
2016. júl. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!