Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha késett a menstruációm de...

Ha késett a menstruációm de meg jött, a teszt negatív akkor lehetséges hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
késett 2 hetet...

2016. júl. 16. 11:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem ez inkább korai vetélésnem hangzik...

A 2 hetes késés alatt csináltál tesztet?

Ha fenn áll a terhesség gyanúja,akkor én orvoshoz mennék.

Amúgy próbálkoztok a babával ?

2016. júl. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem,nem szeretnenk babat!
2016. júl. 16. 11:11
 3/14 A kérdező kommentje:
Csinaltam tesztet 9 nappal a vart utan es negativ lett.
2016. júl. 16. 11:12
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha a késés után 9 nappal negatív a teszt,akkor tuti nem baba miatt késett.Ennyi idő után már kimutatta volna.

Nem szedtél mostanában gyógyszert?

2016. júl. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem szedtem gyogyszert,hanem az a helyzet hogy meg nsgyon fiatal vagyok es emiatt parazom,nem szeretnem ha terhes lennek...
2016. júl. 16. 11:19
 6/14 anonim ***** válasza:

Nyugi,ez tuti hogy nem terhesség

Beállt már egyáltalán a menstruációd?

Fiatalon még belefér a késés.

Viszont ha eddig rendszeres volt,akkor érdemes elmenni a nőgyógyászhoz,hogy nincs-e valami baj.

És ha ennyire bizonytalan vagy,akkor ajánlom,hogy olvasgass még a témában,mert ezekszerint elég bizonytalan a tudásod ezzel kapcsolatban.

2016. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hat volt hogy kesett par napot de ennyit meg nem,akkor szerinted tuti nem vagyok terhes?
2016. júl. 16. 11:45
 8/14 A kérdező kommentje:
Beallni meg szerintem nem allt be,15 vagyok.
2016. júl. 16. 11:49
 9/14 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes, de szerintem hanyagold még a szexet egy-két évig minimum... ha már testileg nem is tűnsz gyereknek, de az vagy még agyilag is (még ha te nagylánynak is érzed magad) a szervezeted is az, bőven ráérsz még terhességen agyalni, izgulni, tesztelgetni, meg pánikolni, hogy becsúszott e...
2016. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,nem haragszol ha megkérdezem hogy te hány éves vagy,persze ha nem szeretnéd ne mond meg :)
2016. júl. 16. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!