Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor most nem vagyok terhes?...

Akkor most nem vagyok terhes? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Elméletileg kedden kellett volna a menszimnek megjönnie. De nem jött, tegnap teszteltem ami halvány pozitív lett. De ma reggel már olyan volt mint amikor megjön, reggel csak halványrózsaszin folyás, utána kicsit sötétebb vér. Én ezt nem értem akkor most nem vagyok terhes? De akkor miért lett pozitív a teszt? Volt már valaki így mint én de megmaradt a baba? Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. ápr. 16. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Lehet terhes voltál,de nagyon korai spontán vetélésed van/volt.Ilyen minden 5-dik nővel előfordul élete során,ezért nem jó hamar tesztelni,mert nagyot csalódhatunk ha esetleg nem akar maradni a "baba".Ha rendesen,piros vér jön az tényleg nem jót jelent,ilyen nagyon korán még a doki sem biztosra mondja meg,hogy valóban terhes vagy vagy sem.És a piros vérzésnél már a magzatmegtartó gyógyszerek sem mindíg segítenek.Sajnos így van.

15 heteske.

2010. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok.

Azért lett pozitív a teszt mert ahogy írtam,terhes voltál/vagy és azt jelzi.Ha tényleg vetélés,a teszt még napokkal utána is pozitív marad még ha halványan is mert idő kell mire kiürül a hcg hormon a szervezetedből.

A vérzés bajt jelent,menj dokihoz,bár nem biztos,hogy többet tud mondani:(

2010. ápr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a kevés vérzés lehet korai vetélés (a pozitiv teszt után), vagy pedig a beágyazódás. Mindenképpen menj el az orvoshoz.
2010. ápr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
mMst itt lehet vitát is nyitni a kérdéseddel, mert van aki vérzett, mégis megmaradt a babája; vki meg (ahogy írja az első) vérzett és azt jelezte elment a baba... Minden lehet és az ellenkezője is. Az a legbiztosabb, ha felkeresel egy nőgyógyászt, megnézi hogy mi a helyzet? És ha még menthető a dolog, gyógyszert is tud írni! Mielőbb menj!
2010. ápr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azonnal menj orvoshoz, ne itt olvasgass, mert a halvány pozitiv teszt babát jelent, még akkor is, ha csak halvány! Innen mi nem tudunk segíteni, de ha bemész most az ügyeletre akár (ha az orvosod ma nem ér rá), megvizsgálnak és talán még menthető a pici! Azonnal menj! Én ezt tenném! Max. már nincs mit tenni, de legalább megnéztek!
2010. ápr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!