Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egész nap émelygés és délutáni...

Egész nap émelygés és délutáni rosszullét, hanyinger lehet terhességi tünet? . Már pár napja rosszul vagyok

Figyelt kérdés
2016. júl. 19. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor tesztelj.
2016. júl. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha késik, akkor lehet, de akkor nem kérdezgetni kellene, hanem tesztelni. Ha még nem késik, akkor gyanúsabb egy gyomorrontás. Normális ember ha rosszul van, bevesz egy B6 vitamint.
2016. júl. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tegnapelott múlt el ,4napot tartott 5 helyett
2016. júl. 19. 14:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi ez az új para, hogy ha egy nappal rövidebb a vérzés, akkor tuti hogy terhes vagy. Ma ez a sokadik kérdés, amikor a kérdező ebből gondolja, hogy terhes lehet.

Még csak most volt a menstruációd, és a peteérésed sem történt meg, kizárt hogy terhes legyél.

Én arra tippelek, hogy a hirtelen fronthatások miatt ingadozik a vérnyomásod, sokakat megviselt az elmúlt napokban.

2016. júl. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miután ettem nagyjából elmúlt...de a hasam még mindig fáj :(
2016. júl. 19. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!