Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a 9. ciklus napon megfogant...

Ha a 9. ciklus napon megfogant akkor mikor mutatja ki a teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma vagyok a 34. ciklus napon, de semmi menszire utaló tünetem nincs, és a tegnapi teszt negatív, soha sem maradt ki mindig rendszeresen megjött időre 29-30 napos az átlag ciklusom. Ez az első hónap hogy nem védekeztünk, nem tervezzük, de nem is bánjuk ha jön a kicsi, sőt örülnénk. Ritkán enyhe hasszúrkálásokat érzek váltakozva mindkét oldalon, de semmi más. (Ovu teszt alapján 12.napon volt ovum)

.....és ha nem vagyok terhes akkor vajon miért pont az első úgymondd "próbálkozási" hónapban maradt ki? Reménykedhetnek még vagy ez a negatív már tuti negatív lehet?

Köszönöm, aki válaszol! ;)


2016. júl. 19. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy foganhatott volna a 9. napon, ha a 12. napon volt ovud??

Rég kimutatná.

2016. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vagyis a 9. napon voltam együtt a párommal.
2016. júl. 19. 18:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Minimum várd meg míg késik a menzid előtte nem érdemes tesztelni mert csak magadat idegesíted vele... Nekem aktus után 3. Héten lett pozitív a teszt.
2016. júl. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi hogy már késik nem figyeltem hát várj még pár napot.. Nekem volt egy ismerősöm akinek több mint egy hónapja késett a menzi és utána lett pozitív a teszt előtte csak hómező.
2016. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
Nekem a 10. Dpo-n már mutatta a 25-ös teszt a mostanival. Az első gyerekemnél 3 héttel ovu után.
2016. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sokszor felborul a ciklus, amikor a pár úgy dönt, hogy "élesben" próbálkozik.

Várj még, aztán vagy megjön, vagy pozitívat tesztelsz.

Bár ha már a 34. napon vagy, akkor a 9. napon biztos nem fogant baba, mert az már + lenne...

2016. júl. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!