Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba a dologban vagy...

Lehet baba a dologban vagy kizárt? Tipikus terhességi tünetek, de negatív tesztek!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


júni4.én voltam a párommal és kiszakadt a gumi,ezért 2napra rá bevettem eseményutánit. Szépen meg is jött,ahogy szokott napra pontosan,de..azóta eltelt 30nap és nem jött meg újra. ugyan csak 3 napja késik,de az előző menstruációm óta undorodom minden féle ételtől, semmit nem tudok megenni annyira émelygek,hányingerem van, a mellem elkezdett pár napja nagyon feszülni (lehet késik csak?), sokat böfizek..talán savtól. Fogytam már pár kilót,mivel nem tudok enni. :( Csináltam egy tesztet az esemény utáni bevétele után 3héttel az negatív, most ma reggel csináltam megint és negatív. Ennyi idő után is az eseményutánitól lennék ennyire rosszul? Esténként se alszok,mert a hányinger nem szűnik! Folyamatos reggeltől,estig :( Ha eszek,akkor meg valami kijön hasmenéses formában..már itthon sírtam azon is,hogy gyomorrák vagy kitudja milyen bajom van :( Az orvos most savlekötőt írt,amit kell szednem,de ugyan úgy undorom van mindentől :( A hajam is hullik..bár az lehet azért,hogy nem rég tettem le a fog.gátlót? Olvastam másnak tünete volt

Kérlek valaki írjon valami okosat,mert kétségbe vagyok esve..egyik napról a másikra még volt étvágyam és azóta 4-5 hete semmi ..csak hányinger és undor:(

26/L



2016. júl. 20. 12:11
 1/8 Annamáriaglász válasza:
szia hasonlo cipöbe járok én is mensim 1 napos volt tüneteim vannak teszt negativ ill volt egy nagyon halvány pozitiv
2016. júl. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az esemenyutani nagyon megtudja kavani a dolgokat... sztem az a hibas.

Pozitiv teszt kemiai terhesseg Eseten is lehet

2016. júl. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idő után, ha negatív teszt, az nagyon valószínűtlenné teszi a terhességet, pláne ha volt eseményutáni, és egy kiszakadt gumi miatt vetted be... Így elolvasva, ha tényleg terhes vagy, akkor nagyon peches is egyben.


Az eseményutáni be tud kavarni a ciklusodba, és ezek a tünetek lehetnek akár a ciklusod felborulása miatt is. Menstruáció előtt én fejfájással és borzasztó hányingerrel küzdök rendszeresen, nagyon megszenvedem.


Az sem kizárható, hogy valami más bajod van (pajzsmirigy alulműködés). Ha továbbra sem jön meg, és rosszul vagy, inkább menj orvoshoz.

2016. júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
május 3.án nézték a pajzsmirigyem,de rendben volt. Hétfőn voltam orvosnál,aki azt mondta,hogy biztos nem a hormonok,akkor se,ha eseményutánit vettem be.
2016. júl. 20. 12:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor menj vissza a nőgyógyászhoz, hogy ez van. A terhességet ki tudja zárni.
2016. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Menj el nődokihoz, majd a háziorvoshoz és csináltass egy teljes vérképet. Hátha más okozza...

De szerintem még mindig nem tetted magad túl az esetleges terhesség gondolatával, így nem lehet hogy csak bebeszéled magadnak?

Sok minden fejben dől el. Pl.: amikor fáj a fejed, megfeledkezel róla és már nem is fáj, majd ha valaki eszedbe juttatja, vagy hirtelen ráeszmélsz újra fáj...

2016. júl. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A terhesség szerintem is kizárt. Inkább valami más lehet a tüneteid mögött. Viszont a menzeszed hormonproblèma miatt lehet rendszertelen. A fogamzásgátló sok mindent elfed. Èn PCOS vagyok és a dokinál sbeszélgettem olyanokkal akiknek azután derült ki hogy probléma van hogy abbahagyták a gyógyszert. De tényleg jó lenne a házi orvosnál is egy alapos kivizsgálás, uh, labor stb...
2016. júl. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat :) Nődokihoz hétfőre kaptam időpontot. Aztán meglátom mit mond,majd megyek tovább a jövőhéten. Soha többet nem veszek be ilyen tablettát az biztos :( Babának is örültem volna,csak nem lenne jó az időzítés... se munka, se pénz, a párom a hiteleit se rendezi. Egyedül meg nem bírtam volna munka nélkül :( Most minden össze jött egészségügyileg, cisztákkal is kell műteni (nem nőgyógyászati). Szóval stressz s van bőven igen :(
2016. júl. 22. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!