Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha fogamzásgát...

Lehetek terhes, ha fogamzásgátlót szedek?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, életemben most kezdtem először szedni, 2 hónapja használom.

Most megjött a megvonásos vérzés, de iszonyat kevés. Barnás, picit rózsaszín. Nagyon hányingerem van..

Annyi, hogy egyszer 2 tabi kimaradt, de pótoltam a betegtájékoztatóban leírtak szerint, de nem védekeztünk mással.

Most így lehetek terhes, vagy nem?


2016. júl. 22. 23:10
 1/2 anonim válasza:
Ha kihagytál bogyót és nem védekeztél máshogy, igen lehetsz. Én igy lettem terhes, és most itt a fél éves kislányom :) nagyon oda kell figyelni a gyógyszerre mert egy kihagyott tabi, és kész a baba. De mikor nem vetted be, mikor voltatok együtt és mikor kéne megjönnie?
2016. júl. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm elsőként a választ! :-)

Ma jött meg, de olvastam, hogy ilyenkor kevesebb. Szóval, így nem gondolom, hogy van.

Előtte rengeteg volt a menzeszem, most meg.. Szinte semmi. 4 órája semmi nem volt a betétemen.. Éppenhogy valami van.

A tablettát körülbelül, úgy a 20-21 nap hagyhattam ki!

De hát, így már nem hiszem.

Én szeretnék gyerkőcöt, de kettőn áll a vásár ugye.. Így, tiszteletben tartom az akaratát, van itthon egy "kicsi", aki 3 hónap múlva lesz 3 éves :-)

2016. júl. 22. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!