Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Többedik terhesség egyébként...

Többedik terhesség egyébként termékeny nőknél?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem azokhoz, akiknek legalább kétszer már sikerült elég hamar teherbe esni, és mondjuk egy nagyobb korkülönbséggel jött a következő, az a baba is hamar sikerült, annak ellenére, hogy már mondjuk nagyobb szünet után próbálkoztatok és nem voltatok olyan hamvasak?
2016. júl. 25. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyfiam 6,5 Középső 2,5 Legkisebb még 24hetes Pocakbaba.

Naggyal 23 évesen lettem terhes,Középső fiammal 27,most 29 évesen. Mindhárman könnyen összejöttek (1 ill 2. hónapban)

2016. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

38 voltam, amikor a 4. babámat szültem. A nagyok akkor voltak 11, 12 és 16 évesek. Rá 2 évre még egy picink született. A 3. kivételével mindannyian tervezettek voltak és az első hónapban összejöttek.

Szóval megvolt a hosszabb szünet is és a korban is benne voltam, mégis könnyedén teherbe estem, problémamentes volt a várandósságom, könnyū a szülésem.

2016. júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, köszi mindkettőtöknek a biztató történetet! Második válaszoló, különösen biztató, mivel én is most a 30-as éveim végén járok és ugye sokat hallom, hogy akkor már azért nem megy olyan könnyedén a teherbe esés...
2016. júl. 25. 18:22
 4/9 A kérdező kommentje:
De egyébként meg olyan h.lye szó az, hogy "teherbeesés..." mi az, hogy teherbe esni?! Pfff
2016. júl. 25. 18:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Mondhatod maskeppen! Nem torveny.

Pl áldott állapotba kerulni

2016. júl. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hanyadik babaa lenne? Fiaid vagy lányaid vannak? :))
2016. júl. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia


Első gyermekemet 24 évesen vártam, első hónapban sikerült, kisfiú, jelenleg 7 éves

Második gyermekemet 28 évesen vártam, ő kislány, és szeptemberben lesz 4 éves, ő a harmadik hónapban jött össze (az első próbálkozós hónapban sikerült nagyon csúnyán felfáznom, rengeteg gyógyszert szedtem és legyengült az immunrendszerem, így a második hónapot kihagytuk, majd a harmadikban (az első igazán próbálkozós hónapunkban) összejött)

A harmadik babánk ő még pocakban van, első hónapban sikerült,32 múltam.

2016. júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első három 26,28 és 30 évesen, mindhárom első hónapban sikerült.

Mint 42 vagyok, másfél év alatt sikerült, közben volt egy vetélés is.

Igaz, az apa is más...

2016. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekünk 4 gyermekünk van. Első elsőre, második elsőre, harmadik elsőre, de 5 hetesen elvetéltem. Ekkor kihagytunk egy hónapot, és ezután azt hiszem 2 hónapot kellett várni, és jött a következő. Négyeske is egyből sikerült. Kb 2 és fél év van köztük átlagban.
2016. júl. 25. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!