Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki segítsen, előváladékból...

Valaki segítsen, előváladékból, lehet-e terhesség?

Figyelt kérdés

A barátommal gumival védekeztünk, de mikor "ráültem" lovaglóban, akkor vettem észre, hogy a hasa előváladékos volt, ami hozzáért a szeméremdombomhoz és a csiklómhoz. Letöröltem a kezemmel őt is és magamat is. A ciklusom 15.-16.napja körül történt. Lehet-e ebből terhesség?

Kíméljetek, kérlek a "ne szexelj" féle válaszoktól! Köszönöm a válaszokat!



2016. júl. 25. 18:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
A leírtak alapján nem tartom valószínűnek.
2016. júl. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Mivel a hüvelyedbe nem került előváladék, azért annyira nem ügyesek a "fickók", hogy ily módon bevándoroljanak, így ettől nem valószínű, hogy terhes leszel.
2016. júl. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem...es de kapod.. mèg ne szexelj eretlen es tudatlan vagy
2016. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, még az utolsónak is, a felhívásom ellenére. Csak szeretnék biztosra menni. Várom a további válaszokat!
2016. júl. 25. 18:35
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől nem hinném hogy teherbe estél volna, csak nyugi :)
2016. júl. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező, szerinted úgy lesz a gyerek, hogy a csiklóra meg a szeméremdombra spermát kenünk? Nem? Na ugye.
2016. júl. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igazad van kedves utolsó, de azért kíváncsi vagyok a válaszokra! Köszi, az eddigieket!
2016. júl. 25. 19:18
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Úgy gondolom, tökéletesen megnyugodhatsz, mert nem leszel terhes.

(Kétgyermekes anya válaszolt...ettől több kellett a terherbeeséséhez. :P )

2016. júl. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm a válaszodat és gratulálok a 2 gyermekedhez!
2016. júl. 25. 20:40
 10/18 anonim ***** válasza:
47%

"mèg ne szexelj eretlen es tudatlan vagy"


"Kérdező, szerinted úgy lesz a gyerek, hogy a csiklóra meg a szeméremdombra spermát kenünk? Nem? Na ugye."


Hát szerintem még mindig ez a jobb verzió, aki túlparázza, mint az, akibe beleélveztek, de azt hiszi, hogy ha utána lezuhanyzik és fejreáll, akkor nem lesz terhes.


Nem tudom manapság hogy megy, de mikor én voltam annyi idős, hogy felvilágosításra szorultam, akkor volt a suli, a magazinok, meg könyvek és kb. azt súlykolta mind a lányokba, hogy egyetlen egy sperma elég is és teherbeeshetsz és ha csak egy kicsi is környékre megy az is veszélyes és úristen. Nem csoda, ha ilyen kérdések felmerülnek. Gondolom azért ment ez, hogy inkább félősek legyenek a fiatalok, mint ne, de azért a MINDENTŐL TERHES LESZEL téma kicsit túlzás volt így visszanézve.

2016. júl. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!