Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig tart a peteérés körüli...

Meddig tart a peteérés körüli tojásfehérjeszerű folyás?

Figyelt kérdés
Nálam már egy hete van, hol több hol kevesebb. Azt hittem p.é. utan elmulik, de most nem. Vagy még nem volt tüszőrepedésem ezekszerint? Köszi előre is a válaszokat.
2016. júl. 26. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg csak pár napig, de a mostani ciklusom engem is becsapott. Volt a 9. napon is, és a 13-14. napon is! És most remélem, babás vagyok, még pár nap és tesztelek!
2016. júl. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi is probalkozunk, de szerintem nekem nem sikerult ez a honap, mert ez a folyas nem szokott eddig tartani. De neked szoritok, majd ird meg hogy ossze jott e! :)
2016. júl. 26. 22:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont, hogy babát jelezhet!

Nekem abban a hónapban volt erős vizes folyás ovu után, amikor pozitív lett a teszt!

Drukkolok, és majd írd meg, mi volt!

2016. júl. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hali. Első vmi fejlemény? Teszteltél? Nekem azóta is van folyás, csak most mintha sűrűbb és krémesebb lenne. Én már nem tudom mi lehet ez tényleg.
2016. júl. 31. 17:15
 5/5 anonim ***** válasza:
szia kérdező! nálam is hasonló a probléma. Babát szeretnénk, és már a 9.nap tapasztalom ezt a bő vizes nyúlos folyást ( máskor csak 2-4 nap szokott lenni). Bár csak 2 hónapja próbálkozunk. Nálad lett azóta fejlemény? Én nem tudom mire gondoljak. Néha úgy szurkál is a hasam.
2016. aug. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!