Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap éjjel szexeltünk a...

Tegnap éjjel szexeltünk a fétjemmel szeretnénk kisbabát nem védekeztunk és ma reggel megjött lehetek terhes? Vagy van mi az eselye hogy az vagyok?

Figyelt kérdés
2016. júl. 27. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Így nincs esély. Majd a következő ciklusban talán.
2016. júl. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Èrtem köszi
2016. júl. 27. 19:52
 3/11 anonim ***** válasza:

Majd a kov.ciklusban.

Erdemes ovutesztet venni, en pl inkabb rendelek ugy olcsobb es legalább 1-2honapig azzal figyelni , Hogy nagyjabol tudd mikor ovulálsz, mikor vagy termekeny.

2016. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszi igen ugy tudom menstruacio utan 5 napig nem lehet teherbe esni ez igaz lehet?
2016. júl. 27. 21:04
 5/11 Vilcsianyuja ***** válasza:
Még menstruáció alatt is teherbe lehet esni. De ha babát terveztek, akkor mensi előtti napi egy darab védekezés nélkülki szeretkezésből nem feltétlenül kell mindjárt terhességet remélni. Felesleges is esélyeket latolgatni. Szeretkezzetek továbbra is gyakran, de középidőben, ovuláció környékén mindenképp.
2016. júl. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ nem adom fel igazibol meg csak 2 honapja elek nemi eletet talan ez miatt is kicsit nehzebb a teherbe eses nem?
2016. júl. 28. 00:06
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ajjajj. Komoly hiányosságaid vannak biológiából. Tessék gyorsan bepótolni, addig ne akarj gyereket.

Semmit nem számít, hogy mióta szexelsz. Az első alkalommal is teherbe eshetsz, ha épp olyanok a körülmények.

2016. júl. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Igazabol minden honapban 20% az exalt

Atlagban 8honap a teherbe eses

2016. júl. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 HUN_Sector ***** válasza:

Párom fogamzásgátló tabletta pihentetési szakaszában volt velem. Plusz az alacsony pajzsmirigy működése miatt eléggé esélytelen volt, hogy baba legyen nála.

Sőt, még a menzesze is megjött.

A következő már nem.

Akkor már 5 hetes volt a baba.

(Szóval már megtermékenyülve volt még havi vérzés, bár mennyiségileg kisebb a vártnál és rövid lefolyású).


//a pocaklakó mára már a 4. hónapban van//

2016. júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Te aki azt irtad nekem hogy biolgia hianyosagom van nem kertem a velemrnyed csak kerdeztem valamit a normalis emberektol nem vok a velemenyedre kivancsi
2016. júl. 28. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!