Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok?

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek már négy éve. Sosem volt vele gond,viszont a múlt hónapban benyaltam egy hányós-hasmenéses vírust,mintha ez nem lenne elég, az utolsó tabinál vettem észre,hogy maradt egy. Szóval valamikor kihagytam egy szemet. A párommal az esedékes mensi ( megvonásos) előtt kb egy héttel voltunk együtt. Teszteltem tegnap,de negatív. Az már biztos,vagy korán teszteltem?
2016. júl. 27. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
mikor kellene megjonnie a mensidnek ?
2016. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A megvonésos több,mint egy hete volt. De csak egy napi pecsételés. A következő két hét múlva esedékes
2016. júl. 27. 21:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
es mikor volt az aktus ???? ezelott egy hete ? vagy ?koran teszteltel , akkor tesztelj amikor kesik ...
2016. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen kb két hete lehetett az aktus
2016. júl. 27. 21:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Uhh.. eselyes !!! Nagyonis .

Nemreg emlitette a dokim h ha abbahagyjak.24orara a szedest akkor a legkozelebbi peteereskor duplaannyI az esely a teherbeesésre..

2016. júl. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen,én is hallottam-olvastam hasonlót. Az a baj,hogy sajna nem tudom melyik napon hagytam ki a gyógyszert,együttlét előtt vagy után. Megőrülök
2016. júl. 28. 06:08
 7/8 HUN_Sector ***** válasza:

Írja a betegtájékoztató, ha egy szem kimarad, szedd tovább, ne pótold be duplán. Nem leszel ettől még védtelen, a felhalmozódott hormonok révén a tested áthidalja.

Plusz negatív a teszted is.


Nem vagy terhes, ne görcsölj.

2016. júl. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7/7 - írtam, hogy volt egy hányós-hasmenéses vírusom is. Nem vagyok hülye, olvastam én is a betegtájékoztatót.
2016. júl. 28. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!