Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azóta mindig megjött rendesen,...

Azóta mindig megjött rendesen, de akkor is félek. Mintha nagyobb lenne a hasam. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
ha véletlen igen, 3 hónapnál nem lehet több. ennyi idő alatt látszódhat? orvoshoz félek elmenni, meg mostanában fáj a hasam, vagyis inkább az oldalam... bár tom nem oda való a baba de ... m1 fáj a hasam is mostanában:(
2008. szept. 29. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
nem vagy terhes ha megjött rendesen, lehet mástój fáj a hasad...
2008. szept. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak halottam olyat h attól még lehet terhes vki h megjön:(
2008. szept. 29. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de így látatlanban, annyi tünet alapján, hogy fáj a hasad, szerintem senki nem fogja azt mondani, hogy igen, lehetsz terhes! Főleg úgy, hogy megjött 3x is! Valóban lehetne terhesség, de hidd el, akkor éreznél mást is! Egyébként a legegyszerűbb az lenne, ha vennél egy tesztet, így rögtön megtudnád, terhes vagy-e. Tudom, ez az oldal azért van, hogy kérdezz, de itt senki nem tud így diagnosztizálni. Egyébként nem, szerintem sem vagy terhes! De tesztelj, hogy megnyugodj, mert úgy érzem, nem akarod, hogy terhes légy!

Sok szerencsét!

2008. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha terhességnél megjön, az másmilyen, mint a normális. Nem lehetséges, hogy felfáztál? amiatt is fájhat a hasad, szurkálhat az oldalad... A 3. hónapnál már látszódik kicsit a poci. én még csak 10. héten vagyok, de már az 5.héten volt,aki megneszelte a pocimról... merthogy olyan babás... szerintem nincsen miért aggódnod. de csinálj egy tesztet, ha látod, hogy negatív, majd megnyugszol! Ha meg sokat fáj a hasad, legalább a háziorvoshoz menj el, mert nem normális!
2008. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!