Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hibás lehet a teszt?

Hibás lehet a teszt?

Figyelt kérdés
Lányok kérlek segítsetek! Tegnapelőtt teszteltem (gabriel), kb két perc után megjelent a második vonal is, de sajnos nem tudtam eldönteni hogy szellemcsík-e, vagy tényleg ott van (minden irányból jól látható, nem kellett forgatni, viszont szerintem inkább szürke mint rózsaszín). Ma reggel ugyanezzel a teszttel ugyanolyan eredmény. (Holnap kellene megjönnie, de nem fáj még a hasam, viszont a mellem bizsereg!?)

2010. ápr. 20. 09:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Nem tudod belinkelni a tesztet?

Elvileg a piros-rózsaszín árnyalatainak kellene látszaniuk, a szürkés csík lehet szellemcsík....legalábbis a legtöbb teszt esetében ahol a controllcsík is pirosas.

2010. ápr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Sajnos most nem tudom belinkelni, csak este.

De akkor valószínű hogy csak szellemcsík...

2010. ápr. 20. 09:55
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Azért este majd próbáld meg, biztos ránézünk majd páran.

Én még nem láttam szellemcsíkos tesztet, de pl én tesztemen anno (mondjuk az Corax volt, mindkettő amit csináltam) rá volt írva hogy piros csíknek kell lennie a pozitívhoz, vagy valami ilyesmi megfogalmazás..

2010. ápr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor este megpróbálom feltölteni.
2010. ápr. 20. 10:09
 5/32 anonim ***** válasza:
93%
A Gabriel nekem is volt szellemcsíkos. Nagyon halvány, de minden irányból látható volt a csík, és szürke. Szerintem csak a helye lehetett. De drukkolok, hogy egy pár nap múlva pozitív legyen.
2010. ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

A vasárnapi teszt képe:


[link]

2010. ápr. 20. 19:49
 7/32 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem ez nem szellem csík. mindjárt meg csinálom a negatívját..

2010. ápr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
[link] Szerintem ez egyértelmű. Sok sikert.
2010. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi hogy megnézted. De nem bízok benne, mivel 2 nap alatt semmit nem erősödött.. itt pedig sokan írjátok hogy 2 nap alatt erősödnie kellett volna. A másik pedig hiába hogy a képen jól látszik, akkor is szürkés, nem rózsaszín. :(
2010. ápr. 21. 08:33
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

azóta nem teszteltél? Egyébként, ha csak ma kéne megjönnie, akkor ráérsz még 5 nap múlva tesztelni kb.

egyébként szerintem nem szellemcsík, hanem van ott valami- de mint mondtam, tesztelt pár nap múlva

2010. ápr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!