Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek sikerült most...

Szerintetek sikerült most teherbe esnem? Pete érés napján voltam együtt férjemmel plusz szedem már mellé a trimeszter 1et. Pete érésem 14. én volt.

Figyelt kérdés
2016. aug. 21. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha jó a kakas, akkor talán igen.
2016. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó lenne . :)
2016. aug. 21. 18:20
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de erre mi innen nem fogunk tudni választ adni. Sőt, sehonnan. Sőt, még egy orvos sem tudna neked erre mit mondani. Ha késik, teszt. De gondolom ezt te is tudod. Igazából nem ertem a kérdést
2016. aug. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazából én csak egy kis biztatast szerettem volna... hát ha.. Van annyi hülye kérdés itt és az én kérdésem nem értik. . Én csak szerettem volna meg tudni hogy sikerülhetett e ...
2016. aug. 21. 18:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát de persze, hogy meg van rá az esély! Nyilván van, ha jókor voltatok együtt és nem védekeztetek! Nem szemetkedni akarok, csak nem tudom ilyen kérdéseknél, hogy mit var a kérdező egy fórumon. Ha biztatást, akkor írd azt, vagy érdemesebb hasonló cipőben járókat keresgélni, hogy együtt izguljatok és tartsátok egymásban a lelket. Nekem anno itt sikerült találni két barátnőt, azóta is tartjuk a kapcsolatot, mindhármunknak már egy éves a pici :)
2016. aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnénk már babát .. Eddig soha nem számoltuk ki mikor van pete érésem. Ebből kovetkeztettem le hogy nyilván sikerülni kell..23-25ig van be agyazodas. . Hát bízom benne hogy sikerült. Annyi hülye gondolat járja at az agyam...
2016. aug. 21. 18:55
 7/11 anonim ***** válasza:
A hülye gondolatokat űzd ki a fejedből! Teljesen felesleges ezen görcsölnöd, mert ti már megtettétek, amit meg kell. Azt nem tudom, hogy számoltad ki a pé-t, mert az ember nem óramű pontossággal működik. Ezért szoktak hőmérőzni, hogy abból látszódjon, mikor kell együtt lenni. De millióknak sikerül ugy is, hogy semmit nem figyelnek, csak szeretik egymást akkor, amikor éppen kedvük van. Sajnos az nem garancia, hogy jókor voltatok együtt. Sokmindennek kell klappolnia, szükség van a türelemre! A görcsös odafigyeléssel az a baj, hogy a túl sok stressz bizonyítottan káros az egészségre, így a megtermékenyülés folyamatára is lehet rossz hatással. Tapasztalat. Majdnem egy év utan sikerült a baba. Előtte hőmérőztem, figyeltem minden jelet, állandóan ezen kattogtam, negatív tesztek tömkelegét nézegettem mindenféle szögből, hatha megis van ott második csík, úgyhogy tudom, miről beszélek! Amikor végre elengedtem a dolgot, rögtön megfogant a baba, pedig összesen 2x voltunk együtt abban a hónapban, mert elég sok vitánk is volt ebből, hogy túlságosan ráfeszültem, és nem voltunk valami jóban éppen... Tudom, hogy ezt utálja mindenki hallani, de nyugi! Kell a nyugi!!! Jönni fog! Te biztosítsd neki a kellemes környezetet azzal, hogy megnyugszol és szeretettel várod őt!
2016. aug. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A neten tálltam pete érés kalkulátort ,ott néztem meg .. tudom hogy nem szabad rá gorcsolni de azért még is ott van valahol hogy jaj de jó lenne .. lehét, sőt igazad van hogy túlságosan rá vagyok gorcsolve a baba témára. . Be linkelem az oldalt ahol néztem . peteeresi_kalkulator?year=2016&month=7&day=30&len=30 itt meg tudod nézni. . Én ebből kovetkeztettem
2016. aug. 21. 19:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, a kalkulátorokat felejtsd el, nem megbízhatóak. Egy támpontot adhat, hogy kb mikor lehet, de nem szentírás. Nagyon nem.
2016. aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hm.. hát nem tudom.. szerinted mit csináljak ?
2016. aug. 21. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!