Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy mégis terhes...

Lehetséges, hogy mégis terhes vagyok? A helyzet az, hogy nem jött meg a mensesem. Csináltam tesztet, ami negatív lett.

Figyelt kérdés
3 és fél hete kimaradt,amikor elmentem orvoshoz.Azt mondta,hogy menjek vissza 2 hét múlva,mert még ha terhes is vagyok,akkor korai,hogy ő ezt észrevegye.Elég sok tünetem van,ami arra utal,hogy terhes lehetek.Közben múlt héten megjött(úgy 4 és fél hét késés után),de csak 3 napig tartott,és nagyon fura volt.Ma megyek vissza a dokihoz,és nagyon kíváncsi vagyok,hogy mit mond,ugyanis tüneteim még mindig vannak.Mint például hányinger,folyamatos éhségérzet,és nőttek a melleim.A párom is megjegyezte,hogy mit csináltam,hogy ekkorák lettek?!Szerintetek mi a helyzet velem???Vagy egyáltalán mitől nőnek a melleim,ha nem vagyok terhes?Hízni nem híztam.Segítsetek,hogy most mi van?Előfordulhat,hogy mégis terhes vagyok?
2008. okt. 1. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy.A tüneteid is ezt igazolják.Mikor csináltad a tesztet,és csak egyet csináltál?Én a doki előtt még csinálnék egyet.Szorítok Neked!31 hetes kismami
2008. okt. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Először is köszi a gyors választ:) Először akkor csináltam tesztet,amikor két hete nem kellett volna megjönnie,és negatív lett.Rá kb 10 napjára elmentem dokihoz,aki azt mondta,hogy lehet,hogy nem peteéréskor estem meg,hanem utána,ezért még korai,hogy bármi kimutassa.De a másik tesztet 4 és fél hét késés után csináltam,és akkor is negatív lett,és ugyanaznap este jött meg.Tehát ha terhes lennék,azt a második tesztnek már ki kellene mutatnia,nem? De akkor miért vannak a tünetek?Az oké,hogy bizonyos dolgokat tudok produkálni,de a mellemet nem igazán tudom megnöveszteni.Pedig jó lenne:)
2008. okt. 1. 10:33
 3/9 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál,de semmi.Vagyis megvizsgált,de sem vérvételt,sem uh-t nem csinált.Kijelentette,hogy ne reménykedjek,nem vagyok terhes(ezt ő ugye kézivizsgálattal megállapította).A tüneteket magam produkálom szerinte,amiben van valami.de azért rákérdeztem,hogy akkor idegileg megtudom növeszteni a mellem?Mire elküldött hormonvizsgálatra.Egyébként soha ne kérdezzetek egy dokitól olyant,hogy mit tud a gyógyteákról,mert esetleg kinevetnek,megaláznak,stb..
2008. okt. 1. 12:32
 4/9 anonim ***** válasza:
esküszöm amikor ilyet olvasok felmegy bennem a pumpa, hogy tudja egy doki kézvizsgálattal megállapítani, hogy terhes vagy e vagy sem miért nem küldött el vizelet vagy vérvizsgálatra???? kérdem én! maszek orvoshoz mentél??? egyszerűen felháborító, hogy hova jutottunk már egyik orvosban sem lehet megbízni???
2008. okt. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem maszekhoz mentem,de utoljára voltam itt,az tuti!Nem elég,hogy kinevetnek a teák miatt,de még meg sem vizsgál rendesen.Ja,és ő váltig állítja,hogy látja hogy csináltam hüvelyi öblítést,pedig soha nem csináltam.De ő ezt látja!Mindenképpen elmegyek maszekhoz,de szerintetek mi a helyzet velem?
2008. okt. 1. 13:19
 6/9 anonim ***** válasza:

az előző válaszoló vagyok. először is nyugodj meg, mert ha terhes vagy az semmi képpen nem tesz jót nektek, az az igazság, hogy vannak bunkó orvosok és sajnos ezen nem lehet változtatni mindenképpen menj el másikhoz és mond csak el neki, hogy mi történt persze nevet ne említs, vegyél tesztet ha lehet minél érzékenyebbet, hátha mutat valamit szerintem terhes vagy a melleid erről árulkodnak, te ezt magadnak nem tudod produkálni. sajnos.

sok sikert és várom a fejleményeket: Letti

2008. okt. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi Letti:) Szóval szerinted a megkésett,háromnapos "menszesz",és a negatív teszt ellenére szerinted reménykedhetek? Igaz a mellem folyamatosan nő,és sokkal érzékenyebb vagyok,mint máskor.A dokinál is úgy felbosszantottam magam,hogy elkezdtem sírni.Nem egy-két könnycsepp,hanem szó szerint sírtam..
2008. okt. 1. 13:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen reménykedhetsz de csak annyira, hogy ha kiderül, hogy mégsem baba igérd meg, hogy nem fogsz kiborulni. sajnos én még ilyen cipőben nem jártam, mint te. Azért sajnos mert nekem eddig még mindíg megjött, egyszer volt, hogy késett, de akkor korházba is kerültem annyira görcsöltem. Pedig már majdnem három éve szeretnék pozitívat tesztelni. De a remény hal meg utoljára, és a tesztnek sem mindíg lehet hinni, ez attól is függ mennyi idős a magzat, ha van. Keress fel egy normális dokit, és bízz, nyugodj meg, Amúgy érzel valamit ott belül?? pl egy hang azt súgja, hogy baba van a dologban????????? letti
2008. okt. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia:)

Lett végül baba?:)

2011. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!