Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap este lefeküdtem már...

Tegnap este lefeküdtem már majdnem elaludtam és annyira elkezdett szúrni a bal petefészkem, hogy meg kellett fordulnom a másik oldalamra. Lehet a babának a jele? Normális válaszokat kérek ) ) ) ) )

Figyelt kérdés
2016. aug. 26. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
A baba nem a petefészekben van. Nem lehet "baba jele", de lehet, hogy épp ovuláltál.
2016. aug. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
múlt hétvégén ovuláltam éreztem is
2016. aug. 26. 12:45
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

-.-

Akárminek lehet a jele!


(off:ezeket a marha okos kérdéseket mind egy ember teszi fel??

A sárga folyásos,az 5-6 napja ovulálós, meg ez is,annyira egy kérdezőre vall)

2016. aug. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Off:Ne haragudj, de én jót derültem a kérdésen. :D "annyira elkezdett szúrni a bal petefészkem, hogy meg kellett fordulnom a másik oldalamra." :D


On: bármitől lehet, nekem is volt legutóbb erősen nyilaló, szúró fájdalom a bal petefészkemnél, aztán folyamatos alhasi görcs, amolyan "mindjárt megjön" érzés. (baba ki volt zárva, mivel fogamzásgátlót szedek több éve), a nőgyógyászom látott valamit a bal petefészkemnél, meg kevés folyadékot, valószínűleg egy cisztám volt, aki megrepedt és ezért volt a szúró érzés.

2016. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Nem.

Javaslom írd be a google-ba h "terhességi tünetek".

2016. aug. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Velem az történt, hogy fájt - szúrt leginkább - a petefészkem. Nekem is a bal. De annyira, hogy hánytam. Egész éjjel csak felhúzott lábbal tudtam létezni. Aztán másnap fokozatosan elmúlt. A menstruációm nem jött meg. Kiderült, terhes vagyok.

Amúgy nem tudom, ez összefüggött-e vele. Ciszta meg felfázás, stb kizárva.

2016. aug. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Terhesen amikro már tudtam, hogy baba van nekem is volt hasonló, petefészek szúrka és csak az egyik oldalamon tudtam aludni.


De ez még nem jelenti, hogy egy héttel ovu után ez babát jelentene. SŐT


Valahol olvastam róla,mikor a tüsző megreped és kilökődik a petesejt annak a helyén valamilyen folyadék keletkezik és ezt érezzük.(bocsánat nem vagyok szakszerű, sem orvos)


Összességében egy héttel ovu után szinte kizárt hogy baba miatt fájjon a petefészek. De attól még később lehet, hogy mégis terhesség lesz belőle :)

2016. aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tudom, milyen nehéz, mikor az ember lánya babát szeretne, és minden túróra odafigyel, és minden hülyeség reményt kelt benne.. de nem, nem jele a babának.

Biztos jönnek olyan válaszok, hogy valaki érzett ilyet, és terhes lett, viszont terhesség nélkül is érezhetsz ilyet. Egyszerűen nincs értelme ezen elmélkedni, mert te nem vagy ők, ha érted, mire gondolok...


Nekem teherbeesés idején totálisan minden ugyanúgy zajlott, mint mikor megjön. Azt leszámítva, hogy nem jött meg. Éreztem, hogy "mindjárt elönt a vér", fájdogált itt ott. De ez akkor is így történt, mikor valóban megjött.

Ez van, hiába szeretnénk, nem fogjuk tudni előre.

2016. aug. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden hónapban éreztem az ovut (fájt a petefészkem környékén). Egy héttel ovu után szúrt a petefészeknél (ugyanazon az oldalon, mint ovukor), 12.dpo-n pozitív lett a teszt. Nem vagyunk egyformák, de van, aki érzi. 15hkm
2016. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönom az (értelmes válaszokat)!!:)
2016. aug. 26. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!