Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leendő kismamák! Kik azok...

Agneska87 kérdése:

Leendő kismamák! Kik azok akik szeptemberben nem várják a mensit? .

Figyelt kérdés
Mi most kezdtünk el próbálkozni, tanácsokat tapasztalatokat szeretnék gyüjteni, kinek mikor jött össze, mit érzett stb.
2016. aug. 27. 14:38
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:
Én 7-8ra nem várom, ovu előtt 2 es 4nappal, ill ovu napján voltunk együtt. Írjátok meg ha vkinek már idő előtt lesz vélt vagy valós tünete. Kíváncsi vagyok ki mit érez.
2016. aug. 28. 20:31
 12/56 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én szeptember 10-re nem várom, ez a 20. próbálkozós hónapunk.
2016. aug. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


Ezekkel a vélt/valós tünetektől nagyon félek. Mármint attól, hogy beleélem magam előre és aztán megint nagy csalódás lesz a vége. Annyira figyelem magam, hogy már mindent észreveszek, ami amúgy lehet, hogy teljesen normális is lenne... Én 5-re nem várom, most az elmúlt két napban enyhén görcsöltem, mintha meg akarna jönni. Már alig tudom kivárni ezt az egy hetet, hogy tesztelhessek...

2016. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
Holnapra nem várom, de nekem már tuti nem lesz babám, :( ma egy nagyon kevés nyálkás barna folyásom volt gondolom az már menstruáció lesz. (4-es vagyok)
2016. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Èn szeptember 12 nem várom! Nagyon nehezen telnek a napok ès csak erre tudok gondolni! 27 volt pè-m elvileg ès 26 dèlelőtt voltunk együtt a párommal meg előtte persze 2 naponta . Ma volt egy kicsi barnás vèrzèsem. Szerintetek az jót jelent? :)
2016. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
En varom 5-6ra. Volt ma ilyen feheres nyulos darabos folyaska torlesnel/bocsiiiiii/ szerintetek?
2016. aug. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
Sziasztok, ma kellene megjönnie teszteltem és halvány pozitív teszt viszont tegnap óta nagyon minimális barna folyásom van, aggódok, hogy most akkor terhes vagyok vagy sem
2016. aug. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
Kìvánom,hogy babás legyèl :) ha pozitív lett akkor szerintem az vagy :) csinálj egy másik tesztet is :) èn nálam is nagyon nehezen telnek a napok! Alig várom,hogy 12 legyen :) annyira remèlem,hogy sikerült:)
2016. aug. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
Köszönöm én is drukkolok mindenkinek (4-es)
2016. aug. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Csatlakoznék hozzátok. :)

Én csüt.-péntekre nem várom. Szóval nekem már nem sokat kell kibírni. Bár mint mindig, most is bizakodó vagyok, de azért kicsit szkeptikus is. Sajnos érzem a kis görcsöket, ami menzesz előtt pár nappal már normális nálam. Más tünet nincs. Talán csak hogy a szokásos egy db menzis pattanás helyett jött 4-5! :) Gondolom ez nem sokat jelent..

Ez kb a 10.próbálkozós hónap.

Szorítok mindenkinek! :)

Mea

2016. aug. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!