Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két negatív teszt után szoptat...

Két negatív teszt után szoptatás mellet lehetek még terhes? Részletek lent.

Figyelt kérdés
6 hónapos a kisfiam.Már egy idelye megjött.Kb 31-32 naponta.Most viszont ha ezt nézem 5 napja késik.Csináltam ma két tesztet.Az első vizelet sugaras azthiszem oda is jutott ahová nem kellett volna.Elmosódott de két csík volt rajta.Eltelt félóra mire újra megnéztem már csak egy csíkos volt.Elmentem egy másik tesztér,ez cseppentős.Ezen rögtön egy csík jelent meg.Most itt van mind kettő és negatívat mutatnak.Szerintetek?Ilyenkor m ivan??
2010. ápr. 21. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:
5napos késésnél még mutathat hamis értéket a teszt nekem amiután kimaradt rá 2 hétre lett pozitiv a tesztem......addig mind negatív volt
2010. ápr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!