Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbés kérdés! Lehet ebből...

Hőgörbés kérdés! Lehet ebből így még baba? (4éve várjuk)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2. clostys, megfigyelt hónap után vagyok. Sajnos sikertelenül, most a gyógyszermentes hónapban, reménykedhetek, hogy talán összejött?

A múlthavi clostys hőgörbém, ami szinte a nagykönyvben megírtak szerint alakult, még sem lett belőle baba :


[link]


Ez pedig a mostani, gyógyszermentes :


[link]


Szerintetek reménykedhetek ilyen hőgörbével is?

Várnék hasonló hőgörbéket, aminek a vége pozitív teszteléssel zárult.

Köszi a válaszokat! :)



2016. szept. 2. 08:28
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Ja, tegnap a vérfolt, pisilés után a wc papíron volt egy nagyon pici pirosas nyákos kis valami, azóta semmi.
2016. szept. 2. 08:31
 2/28 anonim ***** válasza:
Biztató. de ha nem jön meg a menzid akkor tesztelj. Drukkolok
2016. szept. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nem túl alacsony a hőmérsékletem?

2016. szept. 2. 08:44
 4/28 anonim ***** válasza:

Az a vérfolt tényleg bíztató, szurkolok, hogy pozi legyen

😊

2016. szept. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Elég alacsony szerintem, de láttam már olyat, akinek ilyen hőnél baba lett! :) A vérfolt lehet jó jel! Drukkolok! :)
2016. szept. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Én az előző hónapot sem nevezném "nagykönyvinek", túl sok vérzésed van, nem normális ennyi.


A mostaniban meg még nem volt peteérésed.

A ciklus az első "erős vérzéses" nappal kezdődik, tehát most a 16. ciklusnapon vagy, a gép meg behúzott rossz helyre egy vonalat, de azzal nem kell foglalkozni.

2016. szept. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem volt ovu ebben a hónapban. A hőből látszik, hogy sárgatestműködés, nem ment lényegében alaphő fölé a hő.
2016. szept. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
* "nincs" sárgatestműködés, a nincs szó kimaradt
2016. szept. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért mondják hogy jó jel a vérfolt.Mit mondott az orvosod,miért van ilyen hosszú közti vérzésed,az előző görbén napokig vérezgettél mielőtt megjött?Ez szerintem pedig nem normális.Egy napos vérzés az lehet beágyazódás,de ilyen sokáig?
2016. szept. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm, pont ettől tartottam, hogy nem volt peteérésem :-(.

De a pici vérpötty a wc papíron tegnap, elég furcsa volt. Még eddig nem tapasztaltam ilyet.

A múlthónapban kaptam utrogestant a dokitól, ahogy elkezdtem használni megjelent a vérzés.

Amúgy normális szokott lenni a vérzésem, mindig 6 nap, sem előtte, sem utána nem szoktam pecsétlően vérezni.

Picit elszomorodtam...de a remény hal meg utoljára! :-)

Szerdán megyek a dokihoz, mert addigra hívott vissza uh-ra.

2016. szept. 2. 09:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!