Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbe elemzésben szeretnék...

Hőgörbe elemzésben szeretnék segítséget. Megnéznétek?

Figyelt kérdés

Tegnap még 18.cn volt az ovum húzva ff-en a cover line meg 36,3 és 36,4 között volt ma pedig (nem emelkedett a hőm maradt 36,6-on) egy egész fokkal fentebb tette a coverline-omat illetve áttette az ovumat 19 cn-re

a ciklus.hu meg így néz ki:

[link]

Ovutesztjeim:

[link]

a zöldeken én 09.03=18cn látom pozinak a one steppen meg 09.04-=19cn-t.Akkor most melyik nap volt ovum?és miért tette fentebb a coverlineomat?



2016. szept. 7. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A hőgörbékhez nem értek, viszont az ovutesztek, mindegyik ugyanolyan érzékenységű?
2016. szept. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg az első negatív napon reped meg, így sztem neked jól húzta be, 09.03-an volt szerintem pozi es másnap ovu.
2016. szept. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy nappal korábbra húzta a gép a vonalat, de szépen megvolt az ovud.

Együttlét is volt a megfelelő időben, így most már csak várakozni kell a ciklus végéig...

2016. szept. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!az ovutesztek meg a zöld 30mlU/ml a one step meg 25-ös.A coverlinet azt viszont miért mozgatta?
2016. szept. 7. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!